to top

Patik Hobisi

Kışın soğuk günlerinde sıcacık rengarenk örgülü patiklerle ayaklarınızı ısıtabilirsiniz. Sizlere Derya Baykal’ın yapmış olduğu patikleri paylaşıyoruz.

Derya Baykal’la Deryalı Günler Patik Örnekleri, Modelleri ; El işi ve örgüyle ilgilenen bayanlarımızın en sevdiği televizyon programlarından biri şüphesiz ki Derya Baykalla Deryalı günlerdir. Bu programda bildiğiniz üzere örgü ve teknikleri hakkında düzenli olarak bilgiler verilmektedir. Hobi dünyası olarak deryalı günler programını bizde ilgiyle takip ediyoruz. Modern tasarımların güncel bilgilerin paylaşıldığı bu programda yayınlanan, örnek olarak sunulan patik modellerini sizler için bir arada toplama kararı aldık. Aynı zamanda bu programların videolarını en kısa sürede video galerimizde paylaşmayı düşünüyoruz. Deryalı günler arşivlerini ince eliyip sık dokuduk şimdiye kadar yapılmış patik modellerini temin etmeye çalıştık. Aralarında eksikler olabilir ama güzel bir galeri sizleri bekliyor. Birbirinden farklı şık, modern el işi teknikleriyle hazırlanmış bir çok model resim galerimizin içinde bulunmaktadır. Bu patik örnekleriyle ilgili herhangi soru veya sorununuz olursa yorum alanını kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Hobi dünyası olarak daha bir çok patik modelleri ile alaka içerikler üretiyoruz. Bu içerikleri bağlantıya tıklayarak takip edebilirsiniz. İncelenmesini istediğiniz patik modelleri veya patik yapım teknikleri varsa iletişim butonunu kullanarak bize iletebilirsiniz. Talep ettiğiniz içeriği en kısa sürede yayınlayacağımız dan hiç şüpheniz olmasın. Lafı Fazla uzatmadan Derya baykalın arşivinden Derya’lı günler programında paylaşılmış patik modellerini, patik örneklerini sizlere sunalım.

İşte en güzel patik modelleri;

patik1patikpatik4patik

patik patikpatikpatik

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.