Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Erkekleri Kadınlardan Soğutan Nedenler

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Nedenler

Artık aşk hayatınız ilk günlerinizdeki gibi heyecanlı değilse ve sevdiğiniz adamın size soğuk davrandığını düşünüyorsanız bunun nedeni aşağıdaki maddelerden birisi olabilir mi?

Dedikodu: Erkekle sürekli başka kadınların görünümleri ve yaptıkları hakkında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar ve de sıkılırlar. Kendilerini böyle kadınların yanında rahat hissetmedikleri gibi, bu davranışı çok da saçma bulurlar.

Servet düşkünlüğü: Hiçbir erkek esas çekici olan şeyin cüzdanı olduğu düşüncesinden hoşlanmaz. Hatta ‘ne iş yapıyorsun?’ sorusunu bile ‘ne kadar paran var’ diye algılayıp huylananına da rastlanır.

Kıskançlık: Bu, kadının kendi kendini bitirmeye başlaması anlamına gelir. Bir erkeğe yakın olmanın yollarından birisi tabiki ona özgürlüğünü vermektir.

Sürekli beraberlik: Bazı kadınlar yanlarında erkekleri olmadan bir şey yapamazlar. Hatta o kadar ki karşı tarafı boğarlar. Mesela ne sinemaya gidebilirler, ne de restorana. Yapacakları her şeyde erkeklere bağlıdırlar ve görüşemedikleri zaman da günde 10 kez ararlar. Bu tür davranışlar erkekleri tam anlamıyla deli eder. Herkesin bir hayatı ve hayat görüşü var öyle değil mi?

Eski aşkından konuşmak: Bir kadın sürekli eski ilişkisinden bahsederek yanındaki erkeğe ya onu yeterli bulmadığı ya da eski aşkını unutamadığı izlenimini verir. Bu durumda erkekler kendilerini yetersiz hissederler. Bu da erkeğe edilecek en büyük hakarettir herhalde.

Dırdırcılık: Sürekli eleştiren ve hiçbir şeyi beğenmeyen kadınlar da erkekleri canından bezdirir. Herşeye bir kulp bulmaktan vazgeçseniz iyi olur. Yoksa yalnızlığa mahkum kalırsınız.

Sızlanmalar: Sürekli bir derdinden bahsedip şikayetçi olan kadınlar karşılarındaki erkeği yorar ve sıkarlar. Çünkü erkek, kadının problemini mutlaka kendisinin çözmesi gerekiyormuş gibi bir hisse kapılır.

Saçmalamak: Kuaförünün ne söylediğinden ya da başkalarının ne giydiğinden, nerelere gittiğinden bahsetmek ve daha kötüsü bunu sürekli getirmek yerine içinde kadın ve erkeğin birlikte ilgilenebileceği konu başlıkları bulmanızda fayda var.

Bekletmek: Bilinen en yaygın kadın problemlerinden biri de bekletmektir. Bekletmeyi alışkanlık haline getiren kadınlar bu huyunuzu bir an önce bırakın.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved