Yukarı

Sevgiliniz Olmamasının 6 Nedeni

Etrafınızdaki herkesin mutlu ilişkileri varken siz hala yalnızsanız dönüp acaba bende mi sorun var diye sormanın zamanı geldi. İşte hala sevgilinizin olmamasına sebep olan 6 davranışınız;

  • Doğru erkeğin gelip sizi bulacağına inanıyorsanız yanılıyorsunuz! Öyle yalnız başına gezerken yada evde otururken kimse sizi farketmez. Önce sosyalleşmeniz ve arkadaş ortamlarına girmeniz gerekiyor.
  • Beklentileriniz yüksekse bu da olumsuz bir neden sayılır. Öyle her iyilik bir kişide toplu olarak bulunmaz. Siz de mükemmeli bekleyeyim derken elinizdeki fırsatları kaçırmış olursunuz. Taliplerinize bir şans vermeye ne dersiniz? Belki de göründüğü gibi değildir. Yada yönlendirmelere açık bir karakteri vardır.
  • Erkekler öyle naz falan bilmez. Bu nedenle siz onun ilk buluşma teklifini red ederseniz, erkek sizin onu istemediğini düşünür ve başlamadan bitirir. Bu nedenle ilk buluşmalara bahane bulmaktan kaçının.
  • Hayata ve aşka küsmekten vazgeçin. Bırakın melankolik halleri. Hayat o kadar da kötü değil. Bir önceki ilişkiniz bitmiş olabilir. Bu doğal bir süre.. Evli ve çocuklu insanlar bile ayrılıyor ve yeni birileri ile hayatına devam ediyorken sen neden etmeyesin!
  • Sanal ilişkileri seviyor. Online veya telefon görüşmeleri sizi daha çok mutlu ediyorsa durup kendinize bakın. Sizce ne kadar gerçek insan olabilir ki sanal alemdekiler? Bırakın bu gerçek dışı hayatı ve kalabalığın içine dalın.
  • Bağlanmaktan korkmayın. Bazı insanlar ilişkiye bağlanmaktan korkarlar bu nedenle de kimseyi hayatlarına almazlar. Her ilişki başlar ve bir gün biter. 50 yıllık evlilikler bile bir gün biter. Çünkü ölüm var. Bu nedenle bırakın bu korkuları da anın tadını çıkarın. Sevin, sevilin!

moralmen

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort