to top

Söz Yüzüğüm Nasıl Olmalı?

Söz yüzüğü dikkatle seçilmesi gereken aksesuarlardan biridir. Piyasada çok çeşitli markalarda ve stillerde yüzükler bulunmaktadır. Çiftler bu konuda fazlasıyla kararsız kalmaktadırlar. Gerek fiyatı gerekse modelleri açısından.

Yüzükler daha çok slim tasarım ve ince, sade olarak üretilmektedirler. Bazı yüzüklerin üzerlerinde işlemeler, tarih, isimde bulunmaktadır. Çiftler adlarını yazabilirler ya da tanıştıkları günün tarihini yazdırıp sevgilerini ölümsüzleştirebilirler. Söz yüzüğü seçimi çiftlerin daha çok zevk anlayışına bağlıdır. Retro yüzüklerin yanında günümüzü yansıtan modern tasarım yüzüklerde mevcuttur.

yüzükyüzük1

Bu oldukça moda olansa sarı ve gold rose pembe altında denilen yüzüklerdir. Beyaz ve sarı altın klasik gibi dursa da hala çokça satılan modellerdir.

Kadınlar daha çok ince, beyaz-sarı altın üzerine işlenmiş desenli tek taş yüzükler tercih ederken, erkekler koyu renkli, çizgili, taşlı modelleri tercih etmektedirler.

yüzük22tektaşaşaşatektaşaşaşaşa

Söz yüzükleri erkek tarafından alınan geleneksel bir ritüeldir. Bu yüzden söz yüzüklerini erkek tarafı seçer. Bu durumda erkeğin müstakbel eşinin zevkini, tarzını çok iyi bilmesi gerekir. Bu yüzden erkekler yüzük alırken taşlı, üzeri yazılı, sade ve şık olan stilleri seçmeliler çünkü bayanlar bu tarz yüzüklerden hoşlanırlar.

 

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.