Yukarı

Düğüne 2 Ay Kala Yapmanız Gereken Bakım Önerileri

Düğünün en kritik zamanları son 2 ay kala olan zamanıdır. Bu süreçte ev, eşya, düğün hazırlıkları derken kişisel bakımımızı ihmal ederiz. Bu nedenle o telaştan sizin aklınıza gelmeyecek rutinleri belirledik ve listeledik.

1. Adım
Bu süreçte son iki ay kala ilk yapmanız gereken cilt bakımınızı yapmaya şimdiden başlamak. Çünkü düğünün ertesi sabahı makyajsız halinizle bile güzel görünmek için pürüssüz bir cilde ihtiyacınız var.

2. Adım
Mükemmel uyumlu fondoteninizi bulmalısınız. Henüz zamanınız varken en uygun fondoten rengi için bir çok markayı deneyecek vaktiniz bol bol var.

3. Adım

Saçlarınızda parlaklık ve gürlüğü yakalamanız gerek. Bunun için en önce dikkat etmeniz gereken detay saçlarınızı ısıdan koruma olmalı.

4. Adım

Eğer kaşlarınız doğallıktan uzaklaştıysa veya şekil sorunu yaşıyorsanız henüz vaktiniz varken şekillendirmeye başlayabilir. Uzatabilir ve uygun şekli verdirebilirsiniz.

5. Adım
Bir kaç farklı markanın suya dayanıklı rımelini seçin ve çlerinden bir tanesine karar verin.

6. Adım

Gelilikteki saç modeliniz için çalışmalara ve provalara başlayın. Malum gelinliğiniz ne kadar güzel olursa olsun uygun olmayan bir saç stili sizi basit gösterecektir.

7. Adım

Uygun dudak rengini bulmalısınız. Biz gelinlere en çok pembenin tonlarını öneriyoruz. Deneyebildiğiniz kadar çok renk tonu deneyin ve uygun olanı bulun.

8. Adım

Son bir ayda tüm cilt bakımına önem verin. Pamuk yumuşaklığında bir ten için çalışmalara başlayın.

9. Adım

Bir Hollywood yıldızı gibi gülümseyebilmek için beyazlatıcı ürünler kullanın ve koyu renkli içeceklerden kaçının ki diş renginiz iyice koyulaşmasın.

10. Adım
Son bir hafta kala vücut detoksu yaparak vücudunuzu hem kötü enerjiden hem de kötü besinlerden uzak tutun.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort