to top

Jennifer Lopez’den Dolgun Dudakların Sırrı

Jennifer Lopez’in en belirgin makyaj imzası bronz ve her daim ışıltılı cildi olsa da yıldızın gizli bir güzellik obsesyonu daha var: Dudak kontürü. Güzel şarkıcının bu sırrını keşfetmek için aslında fotoğraflarına biraz dikkatli bakmanız yeterli.

Dudaklarını dolgun göstermek için klasik 3 adımlı dudak büyütme tekniğinden daha farklı bir uygulama yapan Jennifer’ın yöntemi sadece tek adımdan oluşuyor.

Ancak bu teknik şimdilerde de popüler olan 90’ların koyu tonlu dudak çerçevesinden biraz farklı  İster nude tonlu bir ruj sürsün isterse de dudaklarını koyu tonların gizemli havasına teslim etsin, Jennifer Lopez’in dudak makyajındaki ilk adımı gölge ya da bronz tonlu bir kalemle dudaklarını taşırarak çerçevelemek.

Kalem veya bronzer’la dudaklarını çerçeveledikten sonra uygulamanın keskin hatlarını dağıtan JLo, makyajına göre dudak kalemi ve ruj adımına geçiyor. Gölge hattıyla dudaklarını ön plana çıkaran Jennifer Lopez’in dudakları her zaman dolgun ve çekici!

Bir kez gördükten sonra her fotoğrafta bu çerçeveyi farketmeye başladınız değil mi? Jennifer Lopez’in gizli ama aslında çok da gizli olmayan bu makyaj sırrı, pratik yoldan dudaklarını ön plana çıkarmak isteyenler için gerçek bir kurtarıcı. Siz de cilt tonunuzdan 1-2 ton koyu bir dudak kalemi alın ve hızlı makyaj rutininize bu adımı dahil edin!

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.