to top

Yeezy Takımı Butter Kampanyası için En Doğal Halinde

Richard Kern’in ev rahatlığındaki objektifi, bu defa Yeezy’nin yeni piyasaya sürülen Boost 350 V2 sneaker’ları üzerindeydi. Kanye West’in ‘tereyağı’ anlamına gelen Butter kampanyasında, çarşafların dokusu ve modellerin parıltılı tenleri karşı tarafa o pürüzsüzlük hissini hayli hayli geçirmeye yetmiş doğrusu. Kanye West’in Donald Trump, Taylor Swift, Rihanna ve Anna Wintour gibi çarpıcı isimleri aynı yatakta spekülatif bir şekilde görüntülendiği Famous klibinden de alışık olduğumuz yatak takıntısı yeni kampanyasının da ana teması.

Yeezy’nin Supermoon kampanyasından da hatırladığımız birçok isim bu kez Butter kampanyası için kameralar karşısına geçti. YouTuber Brad Hall, Ibn Jasper (Kanye West’in sadık kuaförü ve aynı zamanda Stratica International adlı ayakkabı markasının kurucusu) ve stylist/kreatif iş ortağı Knarly DB de Kanye West’i bu kampanyada yalnız bırakmayanlar arasındaydı. Ayrıca Sierre Skye, Tommie Lee, Meredith Mickelson ve Sami Miro gibi modeller de en az Yeezy’nin Boost 350 V2 sneaker’ları kadar rahat ve konforlu yataklarında en doğal hallerini sergiledi.

Supermoon kampanyasındaki stüdyo havasının aksine yeni kampanyasında daha evcimen bir tavır alan Kanye West’in yaptığı yatay geçiş yine bir devrim niteliğinde.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.