Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
İnce bel ve baklava tipi karın kası ile vücud heykelliği…

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

İnce bel ve baklava tipi karın kası ile vücud heykelliği…

Op.Dr. Hüseyin Kandulu yöntem ile alakalı detayları belirtti.
 
Vücut Heykeltraşlığı ile karın yağından baklava veya ince bel yuvarlak hat elde etmek mümkün…
 
Vaser (Ultrasonik) Liposculpture Nedir? 
Vücut şekillendirmede şuan en ileri, güvenli,süratli ve kalıcı yöntem olarak değerlendirilen vaser (ultrasonik) liposuction yöntemi ile vücutta bir heykeltraşgibi çalışmak ve hatları ortaya koymasına yardımcı olabilmek mümkün.  

Bu teknoloji ve ortaya çıkardığı sonuçları dünyada ve ülkemizde az sayıda Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanının üst eğitim alarak uyguladığını anlatan Op.Dr. Hüseyin Kandulu yöntem ile alakalı detayları belirtti.
 
Vaser yani ultrasonikliposuction veya lipoculpture yöntemi…
Ultrasonikliposuction yöntemi ile güvenli sonuçlar elde etmenin mümkün olabileceğinden bahseden Op. Dr. Hüseyin Kandulu, bunu açmak gerekirse kas sinir ve damar gibi yapılara zarar vermeden sadece yağ dokusunu hedef alan bu sistemle vücutta istediğimiz gibi şekillendirme yapılabileceğini belirtti.

Geri dönüşümsüz olarak yağların uzaklaştırılmasına yardımcı olan bu yöntemi diğer yöntemlerden ayıran başlıca özellikler vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilmesidir.

Yüz bölgesinden ayak bileğine kadar her bölgede kullanılabilen bu yöntemin ikinci özelliği ise hastanın ihtiyacı varsa tek seansta tüm vücuda uygulanabilmesidir. Klasik yöntem ve diğer cihazlar yardımı ile ancak seanslara bölünerek uygulanabilen suction işlemi ultrosonik yöntemle tek seferde kalıcı sonuca ulaşabilmekte ve 8-10 litreye kadar yağın vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olabilmektedir.
 
Deride girinti ve çıkıntıların oluşma riskinin çok minimal olabildiği yöntemin diğer özelliği ise istenmeyen yağlar uzaklaştırıldıktan sonra vücuda ciddi bir sıkılaşma sağlamasına yardımcı olabilmesidir.
 
VaserHi-Def nedir?
Vücut şekillendirme ve vücut anatomisi üzerine çalışmalar son dönemde çok popüler olmaktadır.
Hi-Def ameliyatları özel eğitim ve deneyim gerektiren vücut yağ anatomisinin ve kas anatomisinin iyi bilinmesi, anlaşılması ile ilk olarak Kolombiya’da ortaya konmuş bir tekniktir.

Tekniğin eğitimi halen Kolombiya, İngiltere ve Amerika’da verilmektedir. Bu teknik ile erkek ve kadında tüm vücut hatlarının ortaya konması sixpack olarak bilinen karın adelelerininşekillerinin ortaya çıkarılması, bayanlarda ince bel ve yuvarlak kalça hatlarının sağlanması,bayanlarda S şekilli erkeklere ise V şekilli vücutlar oluşturmasına yardımcı olabilmekte.
 
VaserHi-Def te göğüs kası görüntüsü veya yuvarlak kalça nasıl yapılır?
Bu yöntemin diğer özelliği ise yağ hücrelerinin canlı olarak elde edilmesine ve gerekirse kullanılabilmesine yardımcı olabilmesidir. Dolayısı ile göğüs ve kalça bölgesinde yağın fazla olduğu yerlerden alınıp şekil verilmesi gereken yerlere transferi ile bu işlem gerçekleşebilir.
 
Bu yöntem kimler için uygun?
Vaserliposuctionobezite sınırında olmayan her hastaya vücudu küçültmek için uygulanabilmektedir. Ancak VaserHi-Def ameliyatları vücut kitle endeksi 20-26 aralığında olan hastalarda daha ideal sonuçlar verebilir.
 
İyileşme süreci nasıldır?
Bölgesel uygulandığı zaman hastanede yatmayı ve genel anestezi gerektirmeyen bu yöntem eğer tüm vücuda uygulanırsa bir gece hastanede yatmayı ve belirli süre istirahati gerektirebilmektedir. Tüm bu koşullar hastanın mevcut vücut yapısı ve yağ oranına bağlıdır.
 

Makyajınla fark yaratmak ister misin?
Önerilerimizi uygulayanlar sonuçlardan çok memnun 🙂

Kaynak: Makyaj.com

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved