to top

Koru renk ruj u nasıl kombinlersiniz!

Kim demiş koyu renk rujlar soluk ve cansız gösterir diye! Sonbahar günlerinde parlak pembeler, turuncular yerine koyu ve mat rujlar oldukça popüler. Moda haftalarında gördüğümüz üzere, bu sezon koyu bordo hatta siyaha yakın ruj tonlarını kırmızı halıda ve sokak stilinde bol bol göreceğiz.

Koru renk rujları nasıl kombinleyebilirsin?

Sonbaharda bütün ilgiyi dudaklarında toplamak için, koyu bordo rujları günlük hayat rutinine eklemelisin. Okula veya işe giderken kullanacağın koyu renk rujları sade göz makyajı ile tamamlamayabilirsin.

Editörden not: Günlük hayatında abartılı makyajlar yerine dengeli makyaj yapmalısın. Bu sebeple, dudaklarını ön plana çıkardığın günlerde, gözlerinde natürelliği seçmelisin.

Gece özel bir davete giderken, koyu renk rujları dumanlı göz makyajı ile kombinleyebilirsin. Bu sezonda koyu renk farlar yerine, nude farlar çok moda! Ten rengine yakın renklerde yapacağın göz makyajıyla gözlerin daha aydınlık ve büyük gözükecektir. Gözlerini daha çekik göstermek için kuyruklu eyelinerdan yardım alabilirsin!

Sonbahar mevsiminde cilt makyajında mat bitişli fondötenleri tercih etmelisin. Yanaklarına da pembe allıkla koyu renkler rujlar çok yakışacaktır! Allığını elmacık kemiklerinin altına ve şakaklarına sürmelisin.

Koyu renkli rujları nasıl kullanman gerektiğini öğrendin. Denemeye ne dersin?

Kaynak: Makyaj.com

Daha fazla bilgi için tıklayın!

Makyajınla fark yaratmak ister misin?
Önerilerimizi uygulayanlar sonuçlardan çok memnun 🙂

Kaynak: Makyaj.com

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.