to top

İlk Buluşmada Erkeklere Ve Kadınlara Tavsiyeler

Hoşlandığınız kişiyle buluşma vakti yaklaştığında tüm ruhunuz heyecanla dolar. Ne giysem? Nasıl makyaj yapsam? diye kızların aklını kurcalarken, erkekler ise Nasıl davransam? Nasıl kur yapsam? gibi sorularla savaşıp dururlar… Aslında ruhen ve bedenen kendinizi kasmanıza hiç gerek yok.

Her şeyden önce sakin ve rahat olun. İçinizden geldiği gibi davranın.. Kıyafetiniz gösterişten uzak sade ve şık olmalı. Saçlarınızı salın ve özgür bırakın. Unutmayın ki bu buluşma birbirinizin jest ve mimiklerini tanıma buluşması. Eğer üçüncü bir buluşma olsaydı bu kesinlikle özel bir yemek buluşması olurdu. O yüzden ilk buluşmanızda gösterişli makyaj ve kıyafetten, abartılı davranışlardan uzak olun sadece kendiniz olun.

Bir kafedesiniz, oturdunuz, kahvenizi yudumluyorsunuz ve kendinizi ifade ederken mümkün olduğunca göz temasıyla iletişim kurmaya çalışın. Arada saçlarınıza dokunun bu karşınızdakinden hoşlandığınızın belirtisidir. Kadınlar son derece pozitif, neşeli ve sempatik olun. Makyajınız doğal, şeftali, pembe tonlarında olmalı. Eğer akşam buluşması ise ruj olarak mürdüm, vişne rengini tercih edebilirsiniz. Parfüm olarak içeriğinde vanilya bulunan, lavanta, yasemin, gül kokularını tercih edebilirsiniz.

Erkeklerde ilk buluşmalarında spor kıyafeti tercih etmeliler, hafif kirli sakal ve geriye doğru dağınık saçlarla kızların gönlünü anında fethedebilirsiniz. İletişim kurarken kız arkadaşınızın gözlerine ve dudaklarına odaklanın bu ondan hoşlandığınızın ve onu istediğinizin kanıtı olacaktır. Onu güldürün ve iltifat edin. Kızlar iltifattan hoşlanırlar. Onun karşısında son derece öz güvenli, bazen ciddi bazen sempatik ve esprili olun bu sizi çekici yapacaktır.

Yapacağınız espri komik olmasa bile kız arkadaşınız sizin onu güldürmeye çalıştığını anlayacak komik olmasa bile yaptığınız espriye gülecektir. O yüzden istediğiniz kadar saçmalayın. Rahat ve doğal olun. Kıyafet olarak kot pantolon, üzerine basic tshirt, gömlek,  deri bir ceket veya spor kumaş bir ceketle giysinizi tamamlayabilirsiniz. Parfüm çok önemli fresh, kalıcı, meyve kokularından oluşan parfümleri seçin. Kadınlar meyve ve çiçek kokularına bayılırlar.

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.