Yukarı

Erkek Arkadaşınızı Mutlu Edecek 6 Söz

İlişkilerde tek taraflı mutluluk sonuç vermezken her iki tarafın mutlu olması harika sonuçlar mutlu bireyler oluşturur. Karşılıklı sevgi, saygı, samimiyet ve iletişim olan tüm ilişkiler her zaman daha uzun soluklu olur. Bu nedenle her iki çift de ilgi ve alakayı karşı taraftan beklemek yerine kendisi de bir şeyler yapmalı.

Genellikle kadınlar erkek arkadaşlarının ilgisiz ve düşüncesiz davranışlarından şikayet eder. Fakat erkekler de her ne kadar dile getirmeseler bile kadınlardan bazı durumlarda şikayetçilerdir.

Mesela onlar da güzel sözler duymak isterler. Erkleri en çok mutlu eden cümleler ise bu yazımızda…

sen bilirsin

1- Sen Bilirsin!

Bu söz galiba erkeklerin en çok sevdiği. Çünkü her erkek hakimiyeti elinde tutmak ister ve ona danıştığınızı bilmek hoşuna gider. Sizde sen bilirsin, haklısın, doğru söylüyorsun, sen seç gibi sözlerle ona bu duyguyu hissettirebilirsiniz.

 

annen haklı

2- Annen Haklı

Anne ve oğul her ne sebep olursa olsun ayrılmaz ikilidir diyebiliriz. Erkek kimi zaman annesine kızsa bile asla ondan vazgeçemez ve her ne olursa olsun hep onun biricik oğludur. Öyleyse ilişkinizin geleceği için annesine kendinizi sevdirmeniz yararınıza olacaktır. Onunla konuşurken annesinden bahsettiği zaman annesini onaylayabilir ve onun tarafında olabilirsiniz.

 

arkadaş

3-Arkadaşlarınla Çıkabilirsin

Erkekler genellikle kurallardan dolayı düzenli ilişkilerden kaçarlar. Fakat siz kişisel hayatınızla müşterek hayatınızı birbirine karıştırmazsanız asıl mutluluğu bulabilirsiniz. Onun arkadaşları ile zaman geçirmesine izin vermek gibi.

 

erkek kadın

 

4- Arkadaşların Çok Güzel (Kız Arkadaş)

Partneriniz özellikle çalışma ortamı olarak kızlarla çalışmak zorunda kalabilir. Bu gibi durumlarda sürekli onu eleştirmek yerine yada sorunlu kıskanç kadın olmak yerine arkadaşlarının iyi insanlar olduğundan bahsedebilirsin. Böylece sorun çıkaran kimliğine bürünmemiş olursun.

arama

 

 

 

5-Aramana Gerek Yok

Bırakın sürekli onu aramayı ve de sizi aramasını beklemeyi. Sürekli aranmak erkeğin üzerinde olumsuz bir etki yaratır. Bunu yapmak yerine arkadaşları ile gittiğinde sadece bir kere aramanız yeterli olacaktır. Hem bırakın o merak etsin neden aramadı diye…

 

cinsellik

6- Cinsellikte Bahane Üretmeyin

Erkeklerin en sevmediği şey birlikte olmak istediklerinde kadının binbir bahane ile bu duruma itiraz etmesidir. Onunla her istediğinde birlikte olmanız erkeğinizin size daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.

 

 

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort