Yukarı

Saçınızı Renklendirmek İçin Seçenekler

Saçlarımız en çok değiştirmeyi sevdiğimiz şey. Peki her gün yeni bir moda ile karşımıza çıkan saçlar için siz hangisini tercih etmek istersiniz. İşte sizin için seçtiklerimiz!

 

1. Sadece Uçları Boyayın

Saçınıza renk ahengi katmanın favori yollarından biri, dip boyadır. Dip boyanın en güzel yönü ise mükemmel olmak zorunda olmaması. Saçınızın bazı bölümleri farklı ve daha yoğun renklerde olabilir, farklı renkler kullanabilirsiniz. Bu çok amaçlı ve kullanışlı bir yöntem olup tercih edilenler arasında en fazla olanıdır.

Sadece Uçları Boyayın 1

2. Dip Boya

Saçınıza renk ahengi katmanın diğer bir modaya uygun yöntemi de sadece dip kısmını boyamaktır. Bu yöntemde biraz yetenekli olmanız beklenebilir, bu yüzden bunu bir uzmanına yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Renk, ince ve seyrek görünebilir ya da daha keskin bir görünüş için yoğun bir renk cümbüşü kullanmanız mümkün.

Dip Boya

3. Tebeşir Saç Boyası

Saçınızla ilgili kalıcı ve yoğun bir değişikliğe hazır değilseniz, tebeşir saç boyası kullanarak saçınızı ve tarzınızı renklendirebilirsiniz. Renk deneyimi yaşamanın harika bir yöntemidir. Saçınızın tamamını ya da istediğiniz bölümünü tebeşir boya ile boyamanız mümkün.

Tebeşir Saç Boyası

4. Altında Ne Yatıyor

Sadece saçınızın alt tabakasına yani iç kısmına renk eklemek,  bir yol. Bu, listede bulunan diğer yöntemlerden daha üstü kapalı bir uygulamadır. Saçınızı at kuyruğu yaparsanız, bu sizin tarzınıza harikalar yaratabilir.

Altında Ne Yatıyor

5. Rastgele Bölümler

Saç buklelerinizin rastgele bölümlerini boyamak, renk eklemenin şık ve farklı bir yöntemidir. Kalın ya da ince şeritler olarak, nasıl isterseniz o şekilde uygulayabilirsiniz. Birçok bölümü ya da sadece bir bölümü yapabilirsiniz. Aynı renkte ya da farklı renkleri bir arada da uygulayabilirsiniz. Çok fazla seçenek vardır, bu eğlenceli deneyimi yaşamalısınız.

Rastgele Bölümler

6. Tek yönlü renlendirme

Bu yöntem, aşırıya kaçmadan perçemlerinize renk eklemeye denir. Saçınız sadece bir tarafa tarandığında ya da saçınız belirgin bir şekle büründüğü zaman saç kendini daha iyi gösterir. Canınız istediği zaman rengi ortaya çıkarabilir istemediğinizde ise gizleyebilirsiniz. Bu yılın gözdesi olmaya aday bir model…

Tek yönlü renlendirme

7. Sadece Kaküller

Sadece kaküllere uygulayacağınız boya göz renginizi ortaya çıkararak tarzınızı ortaya koyar. Ayrıca kabarık yada düz farketmese de daha gür ve kalın kahküllerde model kendini daha güzel gösteriyor bizden söylemesi.

 

Sadece Kaküller

Her zaman saçlarınızın tamamını boyamak zorunda değilsiniz. Zaman zaman saçınızın sadece bir kısmını boyayabilirsiniz. Bu yılın modası olan 4 numaralı altından gelen veya 6 numaralı tek yanda olan saç boyasını deneyebilirsiniz. Boyaya cesaret edemeyenler sprey boyaları kullanarak farklı tarzlar oluşturabilirler. Siz de bu deneyimlerden mahrum kalmayın!

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved