Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Çocuğunuzu Yabancılara Karşı Korumanın 3 Yolu
Yukarı

Çocuğunuzu Yabancılara Karşı Korumanın 3 Yolu

Anne baba olarak her zaman çocuğumuzun yanında olamayız. Bir gün gelecek ve okulda yalnız kalmaya başlayacaklar. “Peki anne baba olarak yanlarında değilken onları nasıl koruyabiliriz?” sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

Çoğu zaman anne ve babalar farkında olmadan çocuklarını kendi elleri ile tehlikeye atarlar.  Yapmamaız gereken ve farkında olmadan yaparak çocuğumuzu tehlikeye attığımız hatalar;

Çocuğunuzun adını kişisel eşyalarına yazmaktan vazgeçin. Sırt çantasına, beslenme çantasına, su matarası gibi. O notu gören yabancı çocuğunuza ismiyle hitap ederek güvenini kazanabilir. Bunun yerine telefon numaranızın yazdığı bir not bırakabilirsiniz.

Malum teknoloji çağındayız. Küçük çocuğunuza telefon almanız doğru olmayabilir fakat en azından GPS uygulamaları sayesinde, çocuğunuzun nerede olduğunu bilebilirsiniz.

Her evde bulunan internet yoluyla da kötü insanlarla karşılaşabilir. Çocuklarınızı özellikle online oyun ve sohbetlerden uzak tutun.

Bir başka yazımızda çocuğunuza öğretmeniz gereken detaylardan bahsedeceğiz.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort