Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
31 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

31 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Gökyüzünde Merkür Pluton etkileşimi olacak. İşlerimizde çok başarılı olacağımız anlamına geliyor. Yapılan planlar aksamadan gerçekleşecek demektir.

KOÇ
İş konularında sizden daha yetkili olan insanlarla konuşabilirsiniz. İş konularına yaklaşımınız maddiyatçı olabilir ama parasal konularda çözüme yönelik hareket edeceksiniz.

BOĞA
Dış ortamlarda etkili ve güçlü insanlar, hayatınıza yönelik kararlarda size önayak olabilirler. Seyahat, eğitim, hukuk veya ticaret konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak.

İKİZLER
Başkalarını henüz haberdar etmediğiniz planlarınız için kafanızda güzel çözümler ve süreçler üreteceksiniz. Düşünce gücünüz sağlam olacak. Edebiyat veya yazımla uğraşıyorsanız şanslı bir gün.

YENGEÇ
Bugün, partnerinizden veya ortağınızdan geleceğinize dayalı işleriniz için güzel yardımlar alabilirsiniz. Önemli organizasyonlar için konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artabilir.

ASLAN
İş arkadaşlarınız veya çalıştığınız ortamlardaki güçlü insanlar, kariyeriniz adına arkanızda olacaklar. İşinizi bilinçli ve etkili bir şekilde yapmanız size çok güzel kapılar aralayabilir.

BAŞAK
Hayatın keyifli yönlerine odaklanan güçlü yapınızla dış ortamlara dayalı işlerinizde harikalar yaratabilirsiniz. Diğer insanlarla anlaşmakta zorlanmayacak, düşüncelerinizi onlara sunabileceksiniz.

TERAZİ
Aile hayatınızda düşüncelerinden yararlanacağınız bir insan, ortaklaşa para alanlarınızda size yardımcı olabilir. O insanın fikir ve deneyimleri sorunlara çözüm bulmak adına sizi rahatlatabilir.

AKREP
Yakın çevrenizde bulunan bir insandan özel hayatınız veya ortaklı işleriniz adına istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Özel hayatınızda fikirlerinizi son derece etkili bir biçimde ortaya koyuyorsunuz.

YAY
Bugün, maddi konularda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. İş getirileriniz size güzel fırsatlar sunabilir. Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla ilgili konularda kendinizi iyimser hissedeceksiniz

OĞLAK
Eğlenceye, sanata ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Kişiliğinizdeki değişimler hayata eğlenceli bir perspektiften bakmanıza neden oluyor.

KOVA
Güçlü gözlem yeteneğiniz ve doğru yönlendirmelerle, aile hayatınızda veya emlak alım satım konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Gizli insanlardan destek alabilirsiniz.

BALIK
Sosyal çevrenizdeki güçlü ve etkili insanlardan iletişime dayalı her türlü konuda istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Bugün, gücünüzü sosyal ortamlarda iyi bir şekilde ortaya koyacaksınız.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved