Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
21 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

21 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Güneş yengeç burcunda olacak. Bu da birçoğumuzun aşırı duygusal ve alıngan olacağı anlamına geliyor. Bazı planlarınızı erteleyip evinizden dahi çıkmak istemeyeceksiniz.

KOÇ
1 ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım-satımı, kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

BOĞA
Bugün itibarıyla satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre, reklam, yazım ve öğrenim alanlarınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınız ve iletişim beceriniz ön planda olacak.

İKİZLER
Hayatınızdaki parayla ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak. Yaklaşık 1 ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Kazançlarınızı artırabilirsiniz.

YENGEÇ
Kendinize güveniniz önümüzdeki 1 ay boyunca tam olacak. Bu süreçte ön planda olmaya özen göstereceksiniz. Planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız.

ASLAN
Önümüzdeki 1 ay boyunca kadersel birtakım olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Gelecek planlarınızı gözden geçirmelisiniz.

BAŞAK
Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz, 1 ay boyunca kimliğinizde ve hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar, grup aktiviteleri ve işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir.

TERAZİ
Kariyerinizde kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Ortaya koyduğunuz kimliğinizle göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinde duramamak gibi etkiler altında olacaksınız.

AKREP
Yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret ve medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. 1 ay boyunca kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. İstediğiniz bir kurs devreye girebilir.

YAY
Kredi, banka, faiz, vergi, ortaklaşa elde edilen gelirler ve başkalarının paraları alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

OĞLAK
Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, hukuk ve yer değiştirme gibi konular devrede olacak. Eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak.

KOVA
Bu dönem, iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir.

BALIK
Aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem olacak.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved