Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
23 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

23 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Merkür ve Jüpiter dik açısıyla birlikte bugün iş fırsatları, sohbetler, önemli görüşmeler gerçekleşebilir. Aşırı iyimserlikten, abartıdan kaçının, yerine getiremeyeceğiniz sözlerde bulunmayın.

KOÇ
Bugün, iş hayatınızda ve iletişime dayalı konularda değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. Güzel gelişmeler karşısında çabucak tutamayacağınız sözler altına girebilirsiniz.

BOĞA
Maddi konularda güzel seçenekler karşınıza gelebilir. Abartılı hareketlerden kaçınmakta fayda var. Özellikle ticari girişimlerinizde tutamayacağınız sözlerden ve riskten kaçının.

İKİZLER
Parasal girişimleriniz için hayat sizi destekleyecek. Ailenize vereceğiniz sözleri abatmayın. Detayları gözden kaçırmayın. Bugün, dış ortamlarda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

YENGEÇ
Beklenmedik oluşumlar, özellikle iş hayatınızda karşınıza gelebilir. İşinizle ilgili beklenmedik yerlerden çıkacak değişik fırsatlar, önünüzü açabilir. Tutamayacağınız sözler vermeyin.

ASLAN
Sosyal ortamlarda parasal konularda aşırı iyimser davranabilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla beraber iş yapacaksanız, onlara gereksiz yere tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.

BAŞAK
İş yaşantınızda abartılı hareketlerden ve tutamayacağınız sözlerden kaçının. Yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlarken, üzerinize aşırı bir cesaret, aşırı bir iyimserlik çökebilir.

TERAZİ
Yeni iş görüşmeleri ve fırsatlar devrede olabilir. Bu fırsatlarda fazla abartılı davranmayın ve detayları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Hayata bakış açınız bugün sağlam olacak.

AKREP
Önemli grupsal aktivitelerde parasal konularda abartmadığınız müddetçe bazı iş projeleri size yeşil ışık yakabilir. Aile yaşantınız için yapacaklarınızı hayatınızın merkezine koyabilirsiniz.

YAY
Toplum önündeki konuşmalarınızda vereceğiniz sözlere özen gösterin çünkü bu sözler daha sonra sizi sıkıntıya sokabilir. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde şanslısınız.

OĞLAK
Yurtdışı bağlantılı işlerden yana şansınız yüksek olacak. Farklı bir teklif ya da iş gündeme gelebilir. Etkili kişiliğinizi etrafınızdaki insanlara göstermekten çekinmeyeceksiniz.

KOVA
Birtakım parasal konuşmalar ve sanatsal işleriniz devreye girebilir. Değişik tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte tutabileceğiniz sözler vermeye özen göstermelisiniz.

BALIK
Aile hayatınızda sevdiğiniz insana karşı tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Bugün, karşı tarafı etkilemek adına biraz abartmaya meyillisiniz. Bundan kaçınmaya çalışın.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved