Yukarı

18 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Bugün Neptün ve Satürn karesi meydana gelecek. Yaklaşık 2 hafta boyunca bazı karmaşalar, sorunlar yaşanabilir. Hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. Bu dönemde insanlardan beklentilerinizi azaltın. Sabırlı olun ve sizi mutlu eden uğraşlara odaklanın.

KOÇ

Seyahat, eğitim, hukuk, ticaret ve yabancılarla olan işlerinizde cesaretsizlikler oluşabilir. Kalıcı kararlardan kaçının. Olayları gereğinden fazla ciddiye almamanız yararınıza olacak.

BOĞA

İlişkilerinizde ve parasal konularda amaçlarınızı sorgulamalısınız. Arkadaşlarınızla olan parasal bağlantılarınızda sıkıntılar oluşabilir. Kimseye borç vermeyin ve kimseden borç almayın.

İKİZLER

Özel hayatınızda ya da ortaklaşa işlerinizde karmaşalar ve belirsizlikler ortaya çıkabilir. Eşinizin ya da partnerinizin hayatında birtakım fiziksel sağlık problemleri oluşabilir.

YENGEÇ

Değişim için iyi bir süreç olmayacak. Uzak yollarda sağlığınıza dikkat etmeye özen gösterin. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızda birtakım dağılmalar ve çözülmeler oluşabilir

ASLAN

Aşk, eğlence ve çocuk alanlarınızdaki sorumluluklar özellikle ortak parasal kararlarda sizi zorlayabilir. Ortak para yatırımlarınızda birtakım belirsizliklere ve karmaşalara açık olacaksınız.

BAŞAK

Belirsizlikler ve karmaşalar sizi yorabilir. İlişkinize göz atıp nerede yanlış yaptığınızı fark etmelisiniz. Hayalleriniz ve elinize geçenler arasındaki fark çözülmelere neden olabilir.

TERAZİ

İletişimsel konularda iş yaptığınız insanlarla yollarınızı ayırabilirsiniz. İşlerinizde düzensizlikler yaşanabilir. Yakın çevrenizden bir insanın sağlığıyla ilgili problemler sizi yorabilir.

AKREP

Aşk hayatınızda ve riskli işlerinizde birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. Aşkta, çocuklarınızla olan bağlantılarınızda ve sanatsal işlerinizde hırslarınızı ve amaçlarınızı sorgulayacaksınız.

YAY

Aile alanlarınızda ve hayatınızla ilgili önemli kararlarda karmaşalar oluşabilir. Özel hayatınızda her şeyi sadeleştirmeli, amaçlarınızı sorgulamalısınız. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

Yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında bazı belirsizlikler ve karmaşalar oluşabilir. Günlük hayatın ritminde ve akışında birtakım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA

Bazı işlerinizde kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Her şeyi bu kadar ciddiye almamalı ve bu dönemde kalıcı kararlar almaktan kaçınmalısınız. Değişim için iyi bir süreç olmayacak

BALIK

Kariyerinizle ilgili konularda amaçlarınızı sorgulayacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin. Bir aile büyüğünüzün ya da partnerinizin ailesinin hayatında birtakım sıkıntılar oluşabilir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort