Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
27 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

27 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Mars, Akrep burcunda olacak, bu yüzden gerilimli, sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Haziranın sonuna kadar finansal konularda dikkat etmeniz gerekiyor.

KOÇ
Mars, ortaklaşa para alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Başkalarıyla paylaştığınız kaynaklarda, kendi imkânlarınızın dışında gelişen birtakım olaylarla karşılaşabilirsiniz.

BOĞA
Mars’ın ilişkiler alanınıza kaymasıyla beraber, özel hayatınızda sorunlara açık olacaksınız. Haziran sonuna kadar tamamlanmamış girişimleriniz özel hayatınızda karşınıza gelebilir.

İKİZLER
Haziranın sonuna kadar iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda birtakım sıkıntılarla ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte eskiden iş yaptığınız insanlarla bağlantılar artabilir.

YENGEÇ
Aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili konularda, sanatsal ve sporsal aktivitelerde enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız.

ASLAN
Aile hayatınızdaki mücadelelerinizde birtakım sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Haziran sonuna kadar ailenizle olan ilişkilerinizde enerjinizi ortaya koyuş şeklinizde sıkıntılara açıksınız.

BAŞAK
Mars, yakın çevre alanlarınıza kayıyor. İletişimsel konularda aksilikler yaşanabilir. 30 Haziran’a kadar enerjinizi iletişimsel konularda istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz.

TERAZİ
Mars, parasal alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. 30 Haziran’a kadar bu alanlarda birtakım aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Önemli parasal girişimlerden kaçının.

AKREP
Kişisel mücadeleleriniz, atılımlarınız ve girişimlerinizde birtakım engellerle karşılaşmanız mümkün. Haziranın sonuna kadar bu etki devam ediyor. Ruhsal durumunuza dikkat edin.

YAY
Haziran sonuna kadar çok önemli girişimlerden kaçının. Özellikle aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, sanatsal işlerinizde ve risk içeren yatırımlarınızda sıkıntılar olabilir.

OĞLAK
Mars, sosyal çevre ve arkadaşlık evinize kayarak gerilemeye devam edecek. Haziran sonuna kadar, sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat edin.

KOVA
Bugün itibarıyla Mars gerilemeye kariyer hayatınızda devam edecek. Haziran sonuna kadar kariyerinizde ve iş hayatınızda birtakım sorunlara ve risklere açık olacaksınız.

BALIK
Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuk ve ticaret alanlarınız Mars’ın gerilemesinden etkilenecek. 30 Haziran’a kadar enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayacaksınız.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved