Yukarı

01 Haziran: Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay, Koç burcunda olacak. İkili ilişkilerde inatlaşmalar, zıtlaşmalar olabilir. İş hayatında cesur, girişimci ve başarılı bir gün geçirebilirsiniz.

KOÇ
Bu ay yakın çevrenizle oldukça ilgili olacaksınız. Akrabalarınızla olan ilişkilerinizde yüzeysel ama bir o kadar da çok yönlü olabilirsiniz. Düşüncelerinizi kontrol etmeye özen göstermelisiniz.

BOĞA
Maddi konularda atılacak adımlar bu ay sizi fazlasıyla ilgilendirecek. Bugün dış ortamlarda duygu iniş çıkışları yaşarken, tek başınıza vakit geçirmekten daha çok keyif alabilirsiniz.

İKİZLER
Bu ay her şey sizin için hareketli akarken bir yandan da ikili ilişkilerinize her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Bugün sosyal çevrelerde kafanıza göre hareket edeceksiniz.

YENGEÇ
Haziran ayında sosyal çevrenizdeki görüşmeleriniz devam ederken, bir yandan da plan ve projelerinizi oluşturmanın tam zamanı olacak. Bugün, anlık iş planları gününüzü farklı kılabilir.

ASLAN
Haziran ayında bir yandan kariyerle ilgili görüşmeleriniz hızlanırken diğer yandan sosyal çevre ilişkileriniz kuvvetlenecek. Bugün, dış ortamlarda anlık ve kafanıza göre davranabilirsiniz

BAŞAK
Bugün, anlık para harcamalarından kaçının. Haziran ayında göz önünde olacağınız ilişkiler önem kazanacak ve kariyeriniz hızlanacak. Ailevi konularda dengeyi iyi korumanız gerekebilir

TERAZİ
Haziran ayı seyahatlerin, eğitimin ve önemli işlerin ayı olabilir. Ayın başında düşüncelerinizde olumsuzluklar altında olacaksınız. Bugün, özel hayatınızda sıkılganlıklarınızı iyi kontrol etmelisiniz.

AKREP
Para giriş-çıkışlarınızı iyi dengelemeniz gereken bir ay sizi bekliyor. Alacak-verecek dengenizi sağlamaya çalışacaksınız. Bugün, iş ortamlarınızda değişik ve farklı olan her şey ilginizi çekebilir.

YAY
Bire bir ilişkilerinize veya ortaklaşa iş alanlarınıza odaklanacağınız bir ay olacak. Bu konularda sıkıntılarınız olsa bile çözüm için fırsatlar da oluşacak. Aşkta duygusal tepkileriniz inişli çıkışlı olabilir.

OĞLAK
Bu ay iş hayatınızdaki girişimlerin karşılığını almak isteyebilirsiniz. Bazı ufak tefek sıkıntılara açıksınız. Bugün işinizdeki sorunları ailenizle paylaşırken, değişik tutumlar sergileyebilirsiniz.

KOVA
Haziran ayına aşkla, keyifle, mutlulukla ve çocuklarınızla olan paylaşımlarınızı artırma isteğiyle başlayacaksınız. Sosyal çevre sorumluluklarınızı bu ay başında çok iyi kontrol etmelisiniz.

BALIK
Ailevi konuların ön planda olacağı bir ay sizi bekliyor. Eviniz için giriştiğiniz eşya değiştirme, dekorasyon, boya, badana, tadilat işleriniz varsa bu hafta bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort