Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Uzun swet ve kazaklar nasıl giyilir?

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Uzun swet ve kazaklar nasıl giyilir?

Kış aylarının en vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi de uzun sweat kazaklardır. Uzun sweatler hem soğuktan korur, hem de şık durur. Bunu yanı sıra kombinlemesi ise diğer kıyafetlere göre daha zordur. Uzun sweat giymek için gardolabınıza yatırım yapmak zorundasınız. Çünkü büyük boy kazaklar doğru kombinlenirse günlük kıyafet olarak da dişi bir görünüm sağlayabilir.
Birçok kadın büyük boy kazakları şekilsiz “çantalar” la ilişkilendirir; bu da kıyafetlerini şımarık ve ucuz gösterebilir. Halbuki uzun kazaklar romantik şık ve hippi stilleri yaratmanın yanı sıra sıradan şık bir görünüme ayrılmaz bir nitelik kazandıran mükemmel bir giysi olabilir. Renkler ve baskılarla süslenmesi büyük boy kazaklarda sevdiğimiz bir diğer yön. Dolayısıyla, birini seçerken gardıropunuzdaki dipleri dikkate alarak, giysi parçalarınızla stil ve tonları eşleştiren tercihler yapın. Parlak tonlar ve akıcı desenler de deneyebilirsiniz.

Mini eteklerle uzun kazaklar

Büyük boyutlu kazaklarla oluşturabileceğiniz en şirin kombinasyondan biri, onları girly mini eteklerle (tercihen kloş stiller) veya elbiselerle eşleştirmektir. Şapkalar, çantalar ve güneş gözlüğü, kıyafetleri mükemmelleştirmek için diğer aksesuar ayrıntıları olabilir.
Kısa pantolon ve uzun kazaklar
Bu ebatlı bir kazak, vücudunuzun alt kısmını vurgulamak için en doğru seçim olacaktır. Ayak bileği çizmeleri, deri diz üstü çizmeler veya topuklu her türlü çizme, bu tür görünümler için mükemmel ayrıntılardır.

Maxi Etekler ve Elbiseler ile Büyük Boy Kazaklar

Büyük boy kazaklar da maxi etekler ve elbiseler ile giyilebilir ve ideal hippi , bohem bir görünüm sağlar. Bu kombine bir çift ayak bileği botu ekleyin, dağınık bir yan örgü, çapraz çanta, kadınsılık gibi ideal bir sentez elde edebilirsiniz. Ancak bu tarz ince ve uzun boylu kızlar için daha uygun gibi görünüyor.
Kısa Şort ve Büyük Boy Tişörtler
Kısa kot bir şort ve uzun bir kazağı uyluk çizmeleri, uzun takılar, bir gözlük ve şapka ile kombine ederek modern ve şık görünebilirsiniz. Bu tarz sizi genç, pratik ve enerjik yapar. Ayak bileği ayakkabı veya botlarını da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Tayt ve büyük boy kazaklar

Pek çok bayanın büyük kazak deyince ilk tercihi olan taytlar rahatlık olarak da tercih sebebi. Uzun bir kazağın altına giydiğiniz siyah taytla kazağı adeta elbiseleştirmiş olursunuz. Bu tür görünümler ayak bileği botları ve topuklu seçenekler, bir şapka ve farklı stil çantaları ile aksesuarlaştırılabilir. Büyük boy kazak elbisesi, günlük olarak ve çeşitli partilere giymek için kolay ve şık bir kıyafettir.

 

Büyük kazaklarla aksesuar kullanımı

Büyük boyutlu kazaklar ve tişörtlerle aksesuar olarak takı kullanmanız gerekmiyor. Bunun yerine kemer, şapka, gözlük ve çanta gibi aksesuarlar kullanabilirsiniz. Eğer bir partiye katılacaksanız gösterişli ve taşlı takılar kullanmaktan çekinmeyin.
Kemer, büyük boy bir kazağa biraz şekil ekleyebilen, beli vurgulayan ve daha rafine bir siluet oluşturabilen ortak bir aksesuardır. Kemerler, büyük boy kazaklarla oluşturulan hemen hemen tüm kombinasyonlar için uygundur.

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved