to top

Sonbaharda Güzelleşin

Sonbahar geldi ve geçiyor, cildiniz kuru ve solgun, ruhunuz yorgun olabilir. Bunu atlatmak zor değil. Sonbaharda yapmanız gerekenler basit. Sizi ruhen pozitif ve mutlu edecek önerilerimiz var. 

Baharın son mevsiminde havalar zaman zaman sıcak, bazen serin. Bize düşen ona ayak uydurmak. İşte işinizi kolaylaştıracak 15 pratik öneri…

1- UYGUN GİYSİLER
Kavurucu sıcaklar gitti. Biraz serinlik herkese iyi geldi. Yazın çok severek giydiğiniz, çok da rahat ettiğiniz ince, tiril tiril elbiseleri bir sonraki yaza kadar rafa kaldırmasanız da, sonbahar vitrinlerinden keten kıyafetlerle mevsimi rahatça geçirebilirsiniz. Hatta yaz elbiselerini, sonbahar vitrinlerindeki triko hırkalarla kombinleyebilirsiniz.

2- BRONZLUĞA DEVAM
Tatil bronzluğunuzu kışa kadar sürdürerek yazı uzatabilirsiniz. Yanık teninizin rengini korumak için bronzluğun uzun sürmesini sağlayan krem ve losyonlardan faydalanmayı sürdürün. Aradaki farkı görmek sizde alışkanlık yaratabilir.

3- YÜZÜMÜZE KORUMA!
Sonbahar geldi ama güneşin zararlı etkileri mevsim dinlemeden devam ediyor. Vücudunuzun diğer bölgelerine oranla daha savunmasız olan yüzünüzü aromalı spreylerle, anti-ageing kremlerleve SPF’si yüksek ürünlerle korumayı ihmal etmeyin.

4- HAFİF KOKULAR
Henüz soğuk kış günleriyle buluşmadığınız için yazın ferah kokularını teninizde taşımaya devam edebilirsiniz. Pudralı deodorantları salatalık özlü, limonlu gibi fresh olan türlerinden seçebilirsiniz. Parfümlerde de çiçek kokularını kullanabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.