to top

NARS RADIANT CREAMY CONCEALER

Nars Radiant Creamy Concealer en iyi kapatıcı özelliğe sahip marka ödülünü aldı. Nars son yıllarda gerek modeller gerekse tüm dünya kadınları tarafından kullanılmaya başlayan bir marka haline geldi. Üstelik Amerika’da en çok satılan ürün olma özelliğini taşıyor.

Nars Radiant Creamy Concealer’ın en büyük özelliği tüm göz bölgesine ve göz altlarına sürülebilmesi. Kapağı ayarlanabilir kullanılması oldukça pratik bir kapatıcı. Bu ayarlama sayesinde kullanacağınız miktarı da belirlemiş oluyorsunuz.

nars

Göz etrafını kapattığı gibi göz altı morluklarını da en iyi şekilde kapatma özelliğine sahip. Yüzünüzdeki yağ dengesini koruyucu nemlendirme özelliğini taşıyor. Göz çevresini aydınlatıp ışık yayıyor ve yorgunlukları giderebiliyor. Ayrıca yüzünüzün istediğiniz yönüne de sürebilirsiniz. İçeriğinde tehlikesi kimyasallar bulunmuyor.

narrs

BB krem almak yerine bu ürünü alıp yüzünüzdeki tüm lekelerden kurtulabilirsiniz. Ten üzerinde topaklanma ve bir tabaka oluşturmaz anında deriyle bütünleşip doğal bir görünüm katar.

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.