Yukarı

Sonbahar makyajı nasıl yapılır?

Sonbahar makyaj trendleri ile birlikte geri dönüş yapan kışkırtıcı kırmızı dudaklar için, makyaj çantanıza bir kaç kırmızı tonlarda ruj atmaya ne dersiniz?

Siyah kalemle gözlerinize yaptığınız hatları kenarlara doğru istediğiniz kadar dağıtın ve özgürlüğün tadını çıkarın. Bu sınırlandırılmamış göz makyajı trendine bayılacaksınız. Ayrıca tam da sonbahara özgü buğulu gözler için harika bir trend.

Sonbahar makyaj trendleri arasında allık renkleri olarak sıcak şeftali ve gül renkleri ile karşılaşıyoruz. Yanaklarınıza hafif kırmızı görüntü vermekten çekinmeyin.

Modada olduğu gibi sonbahar göz makyajı trendlerinde de yer alan ışıltılar, bronz, altın ve gümüş tonlarıyla  birleşmeye hazırlanıyor. Siz de bu parıltıların dünyasına gidip güzelliğinizin daha da ışıldamasını istiyorsanız, siyah dumanlı göz makyajınıza altın gölgeler vermekle makyajınıza devam edebilirsiniz.

Salaş dalgalı saçlar ile birleştirilen koyu renk rujlar bu sonbaharda stilinizi bir adım daha öne çıkarmanız konusunda size yardımcı olacak. Stilinizi bir de böyle deneyin!

Makyajınıza yoğun maskara uygulamak ve alt kirpiklerinize de maskara ile yoğunluk vermek bu sonbaharda en çok uygulayacağınız makyaj stillerinden. Nede olsa bu yıl gözlerinizi ortaya çıkarma yılı…

İşte şimdi tam da mevsimi hava hafif sıcak ve rüzgarlı iken saçlarınızı dağıtmanın koyu renkli rujların, ama bir o kadar da buğulu gözlerin tam da zamanı…

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort