Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Maximum'dan Total'e Özel 25 TL
Yukarı

Maximum’dan Total’e Özel 25 TL

Maximum kartın yaptığı kampanya sayesinde Total’den 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yaparsanız 25 TL Maxipuan kazanacaksınız. Nasıl mı?

Kampanyadan Nasıl Faydalanabiliriz?

Bu Total kampanyalarından Maximum kart sahipleri yararlanabilir. İlk harcamayı yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne TOTAL yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartınızın son 6 hanesini ekleyerek 4402’ye göndererek, gelen onay mesajından sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Koşullarda Geçerlidir?

Onay mesajı geldikten sonra Maximum kredi kartınız ile anlaşmalı Total istasyonlarında, farklı günlerde 4 defa 100 TL ve üzeri peşin akaryakıt harcamalarınızı Maximum özellikli POS cihazlarından ödemeniz durumunda 25 TL Maxipuan kazanabileceksiniz.

Mesajı Herhangi Bir Telefon Numarasından Gönderebilir Miyim?

Bu kampanya için göndermeniz gereken mesajı, banka sistemine kayıtlı telefon numarasından göndermeniz gerekmektedir. Banka sisteminde kartınıza kayıtlı olmayan telefon numarasından gönderilen mesajlara onay mesajı gelmeyecektir. Ayrıca gönderilen mesajlar standart 1 SMS ücretindedir.

Kazandığım Maxipuanı Ne Zaman Alabilirim?

Almaya hak kazandığınız puanlar, kazandığınız günden itibaren 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecektir. Yüklenen puanların 18 Haziran 2015 tarihine kadar da kullanılması gerekir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar hesaptan geri çekilecektir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya müşteri bazlı olarak kurgulanmıştır. Yani kaç tane kredi kartına sahip olduğunuzu bir önemi olmaksızın her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Bunun neticesinde de kampanyadan kazanılabilecek en yüksek puan 25 TL Maxipuan olabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

16 Mayıs 2016 tarihinde başlamış olan bu kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanacak olan müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olup, harcamaları yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

 

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort