Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
TEB Bonus'tan Shell'e Özel 25 TL İndirim Kampanyası
Yukarı

TEB Bonus’tan Shell’e Özel 25 TL İndirim Kampanyası

TEB müşterilerine pek çok ayrıcalık ve avantaj sağlıyor TEB Bonus kredi kartı sayesinde. Şimdi de akaryakıt sektörü için yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Bonus kampanyası sayesinde Shell akaryakıt istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alımlarında 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Shell Kampanyaları ile belirlenen kampanya süresi içerisinde TEB Bonus kredi kartınızı kullanarak anlaşmalı Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL’lik ya da daha üzeri harcama yapmış olduğunuzda 25 TL indirim kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel TEB Bonus kredi kartlarında geçerli olacaktır. Diğer bankalara ait Bonus kartlar, ya da TEB’e ait diğer kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Ticari ve sade kredi kartları da bu kampanyadan faydalanamaz. Ek kart ile yapılan harcamalar ise asıl karta dahil edilecektir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için harcamaları yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Bonus üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde en az 4 defa 100 TL’lik akaryakıt harcaması yapmış olduğunuzda 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?             

Kampanyaya kayıt olabilmek için belirlenen kampanya tarihleri arasında banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndererek kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SHELL yazıp, 4616’ya göndermeniz gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olarak alışverişlerini yapmalıdır.

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort