Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Shell'den 30 TL Bonus Kampanyası
Yukarı

Shell’den 30 TL Bonus Kampanyası

Bonus kampanyası sayesinde yapacağınız Shell’den yapacağınız akaryakıt harcalamalarızdan 30 TL Bonus kazanma imkanınız bulunuyor. Kampanyanın detaylarına ulaşmak isteyenleri aşağıya alalım.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Shell kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Bonus üyesi Shell akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 30 TL Bonus kazanabilirsiniz. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması ile katılmış olduğunuzda 30 TL Bonus, SMS ile katılmış olduğunuzda 25 TL Bonus kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Bonus, Money Bonus, Flexi, Easy Kart, Paracard, Bonus Business kredi kartlarının tümünde geçerlidir. Ayrıca kampanyatüm bankalara ait Bonus kredi kartlarında da geçerli olacaktır. Sadece Fibabank ve PTT Bonus kredi kartlarında geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmak gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Bonus üyesi olan herhangi Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde en az 4 defa 100 TL’lik ya da daha üzeri bir harcama yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için BonusFlaş mobil uygulamasını kullanarak, burada bulunan kampanyalar bölümünde, bu kampanya için “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne SHELL yazarak 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Nisan tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort