Yukarı

İstanbul’un Takı Dünyası

2016 yılında çoklu kolyeler yine çok moda olacak. 2015’in yazında başlayan bu kolye trendini bu yılda çokça göreceğiz. Altın ve gümüş renginde ve karışık olarak konsepti hazırlanmış olan bu tasarım kolyeleri çok sevildi.

Tasma şeklinde, boncuklu, işlemeli kolyeler her ne kadar moda olduysa da daha çok olgun ve yaşlı kadınların tercih ettiği modeller oldular ve doğrusu bütün kadınlar tarafından en çok sevilen, tutulan çoklu kolyeler oldu.

Bununla alakalı bir çok giyim mağazası çoklu kolye satışı yapsa da bu tür mağazalarda çeşit bulmak çok zor. Bu yüzden sizlere önerimiz bijuteriler olacak. Eğer altın almak istiyorsanız kuyumcuları tercih edebilirsiniz.

Peki, bu çoklu kolyelerin bolca çeşitlerini “nerede nasıl bulabiliriz?” sorusunu duyar gibiyim. Ortaköy’e kumpir yemeye gidilir de incik, boncuk, takı bakılmaz mı alınmaz mı? Yani Ortaköy bu anlamda bir önerimiz olabilir size…

Nişantaşı’nda da aksesuar üzerine fazlasıyla bijuteriye rastlayabilirsiniz. Eminönü’ne balık ekmek yemeğe gittiğinizde Tahtakale’ye uğrayabilirsiniz orada her tür incik boncuk, takı, kolye bulmanız mümkün.

Beyoğlu Aznavur ve Atlas Pasajına’da uğramanızda fayda var.

İyi alışverişler…

coool cooll55 colololo

koleyey koleyeye koylelel koleyyeler kolyeleler

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort