to top

Sevgililer Günü Planı Nasıl Olmalı?

14 Şubat’a henüz bir ay var. Biz yinede sevgililer gününe özel neler yapabileceğinize dair tüyolar vermeye başlayalım. Hiç kuşkusuz kafayı karıştıran ve bizleri stresse sokan heyecan verici bir gündür o gün ve düşünüp dururuz “o güne özel neler yapmalıyım ve nasıl bir hediye almalıyım?” Sosyal medya aracılığıyla da etrafımızda çok görür ve duyarız bu güne dair yaşanılan anıları ve yapılan sürprizleri…

Sizler çok güzel bir hediye almak veya farklı değişik bir  sürpriz yapmak istiyorsunuz. Doğrusu yaşanılanlar birbirine çok benziyor. Aynı romantizm, aynı tarz hediyeler, sürprizler sanki hepsi birbirinin kopyası gibi…

Öncelikle farklı olayım derken sürprizin kötü bir şekilde sonuçlanmasına izin vermeyin. Pastaya yüzük koyup sevgilinizin farkedebileceğini düşünen çok olsa da pastadaki yüzüğü yutanlarda var. Bu detayı unutmayalım.

O güne kadar önemli işlerinizi bitirebilirsiniz ve sevgilinizle birlikte günü birlikte olsa Kapadokya’ya gidip birlikte balon turu yapıp şampanyanızı yudumlarken bir yandan da sevgi sözcüklerinizi sevdiğinizin kalbine dizip, güzel bir öpücük kondurarak ona aşkı ilan edebilir veya evlilik teklifinde dahi bulunabilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorsanız eğer Şile Ağva, Sapanca, Yedigöller, Maşukiye, Abant gibi yakın yerlerde de sevgililer gününüzü doğanın muhteşem eşliğinde kutlayabilirsiniz.

kapadokya kapadokyay

 

Diğer bir alternatifte Bebek’de bir tekne kiralayıp boğaz turu yapıp çilekli, böğürtlenli pasta ve kırmızı şarap konseptiyle sevginizi ispat edebilirsiniz.

tekne

Galata Kulesi’ne çıkıp hediyenizi onun gözlerinin içine bakarak verebilirsiniz.

İşte geldi en güzel fikire, ilk tanıştığınız yeri dün gibi hatırlıyorsanız sevdiğinizi ilk tanıştığınız yere götürün ve ona bütün duygularınızı açıklayarak aşkınızı ilan edip hediyenizi sunabilirsiniz.

Sevgililer günü yaklaşmadan sizlere sunduğumuz bu fikirleri düşünebilir ve kendi yarattığınız sürprizleri de ekleyebilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.