Yukarı

Genital Bölge Beyazlatma

Kadınların kabuslarından biridir genital bölgedeki kararma bu yüzden bu bölgenin beyazlatılması için estetik ve kozmetik sektöründe değişik yöntemler uygulanmaktadır.

Bu işlemi, Hollywood da bir çok film yıldızının yaptırdığı söyleniyor. Anal ve genital bölge beyazlatma, cildi açık renkli ama anal ve genital bölgesi cildi diğer bölgelerden daha esmer kişilere yapılıyor. Bu bölgedeki cildin esmerliği kendi özelliği olabildiği gibi geçirilen bir gebelik sonucu cildin esmerleşmesi sonucu da olabiliyor. Asıl yapılma amacı, cinsel ilişki sırasında partnere güzel görünmekdir. Bu amaçla üretilmiş bazı özel ürünler var. Bu ürünler ciltte beyazlamaya yolaçan, renk pigment hücrelerini öldüren bazı kimyasallar içeriyor ve zamanla bu bölge cildindeki pigment hücrelerinin fonksyone etmesini engelliyor. Sonuçta anal bölgedeki esmerlik açılıyor, cilt rengi diğer kısımların rengine dönüyor. Gerçekten ekstrem bir uygulama olan anal beyazlatma, Amerika birleşik devletlerinde aslında yaygın olarak yapılıyor ama aynı zamanda da bir tabu olarak görülüyor.

Anal ve genital beyazlatma, Amerika birleşik devletlerinde, ilk kez Kaliforniya da bir güzellik merkezinde uygulanmış ve 2005 yılında ünlü estetik cerrahi programı Dr. 90210 de yayınlanınca geniş kitlelerce duyulmuş ve popüler hale gelmiş.
Bu uygulama evde yapılabildiği gibi, estetik merkezlerinde de uygulanabiliyor. Anal beyazlatma amacı ile üretilmiş özel ürünleri alıp bu uygulamayı evde yapabiliyorsunuz. Bazı merkezlerde de kendi hazırladıkları özel solüsyonlar kullanılıyormuş. Bu kremlerden nispeten düşük etkili olanlarla tedaviye başlanıyor, perianal bölgede (anal bölge çevresinde) tahrişe yolaçmazsa daha güçlü bir kremle devam ediliyor. Bu bölgenin cildi hassas olduğundan tedricen, zayıf etkili kremle başlamak gerekiyor..

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort