Yukarı

Eskimeyen Trend: Su Dalgası Saç Modelleri

En zamansız saç modelleri arasında yer alan su dalgası modelleri, ister özel günlerde ister gün içerisinde rahatlıkla kullanabildiğiniz ve her ana ayak uydurabilen, her giyindiğiniz kıyafetle abartısız, ama bir o kadar da asaletli duran saç modelleri arasındadır.

Kısa saçlar, ara boy saçlar ve uzun saçlıların kısacası her boy saça uygun olan bu modeli kendi yöntemlerinizle evde de uygulayabilirsiniz. Su dalgası saç modelleri için özel olarak tasarlanmış saç maşalarından yardım alabilir, hem günlük hem de özel günler için saçınızı evde yapabilirsiniz. Kalın saç maşaları ile de yapabileceğiniz bu modeli, fön makinesi yardımıyla saçınızı şekillendirdikten sonra saçınızda kıvrımlar yapıp saç tokaları ile kıvrımları tokalayıp saçınıza sprey sıkarak da istediğiniz görünüme ulaşmanız mümkün.

Özellikle retro tarzı sevenlerin vazgeçemediği bu saç modellerini kısa saça sahip olanlar düzleştirici yardımıyla bile yapabilir.

sudalgasisacmodelleri

Su dalgası saç modellerini evde uygulayabilmek için evde yapman gereken 4 adım

  •  Öncelikle saçlarını maşa yardımı ile şekillendirip saçlarına istediğin şekli vermelisin. Bu adımı uygularken daha önce işlem yapılmamış (düzleştirilip, fönlenmemiş) saçlarına maşa yapmalısın.
  • Eğer saçların zor şekil alıyorsa maşa işleminin ardından saçlarını spreyleyip bir süre sarabilirsin.
  • Saçlarına ellerinle hacim verdikten sonra sert bir saç spreyini saçına uygulamalısın.
  • Daha sonra ise istediğin bir tarakla saçının dalgalarını doğallaştırabilirsin. Bu yöntemle yaptığın su dalgası saç modellerini günlük hayatında rahatlıkla uygulayabilirsin.

İşte size ilham verecek su dalgası saç modelleri…

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort