Yukarı

En Güzel, En Zeki Ve En Çekici Burçlar

Dünyaca ünlü astrologların yaptıkları araştırmaya göre en çekici, zeki, güzel burçlar belirlendi. 12 burç içinden sadece üç burcun kadınları ve erkekleri bu özelliklere sahip. İşte o burçlar…

İKİZLER: İkizler insanları, iletişimi güçlü, konuşmayı, okumayı seven bir burç olduğu içinde zekiler. Zarif, nahif, sportif ve açık tenli yapılarıyla da oldukça dikkat çekiyorlar. Genellikle kumral olurlar. Fizikleri uyumlu ve güzel bir ciltleri vardır. Sosyal zekaları yüksektir ve bu yüzdende her çevreden arkadaşları vardır ve çok sevilirler.

che kenanjohnny-depp-600tony

Erkekleri; Dudakları dolgun, elmacık kemikleri çıkık ve kemikli bir burun yapısına sahiptir. İkizler burcu erkeği genel olarak uzun boylu ve zayıf bir vücuda sahip olur. Zayıf olmalarını hızlı metabolizma yapısına borçludurlar.

Kadınları; İkizler burcu kadını fiziksel olarak oldukça çekici bir vücuda sahiptir. Genel olarak boyları uzundur. Bedenleri oldukça biçimlidir. Bacakları ve kolları özellikle uzundur. Tenleri biraz kırmızıya kaçar. Saçları kumral ve dalgalıdır. Oldukça iyi gören gözleri, açık kahverengidir. Kıyafet konusunda da oldukça iyi olan İkizler kadını her zaman modayı takip eder ve uyumlu, pahalı markalar giymeyi tercih eder.

angelina türkanmerilynbroke

Ünlüleri;  Adile Naşit, Alanis Morrisette , Angelina Jolie , Anna Kournikova , Anne Heche , Annette Bening , Bjorn Borg , Bob Dylan , Boy George , Brooke Shields , Bülent Ecevit, Çetin Altan, Che Guevera, Chick Corea , Clint Eastwood , Courteney Cox , Cyndi Lauper , Dana Carvey , Dean Martin , Donald Trump , Erdal İnönü, Erich Segal , Frank Lloyd Wright , Gene Wilder , George Bush , Gladys Knight , Helen Hunt , Henry Kissinger , İce Cube , İgor Stravinsky , İsabella Rossellini , Jacques Cousteau , Jane Russel , Jean-Paul Sartre , Jerzy Kosinski , Jessica Tandy , Jewel , Joan Collins , John F. Kennedy , John Goodman , John Wayne , Johnny Depp , Joseph Fiennes , Josephine Baker , Joyce Carol Oates , Juilette Lewis , Kathleen Turner , Kenny G. , Kristin Scott Thomas , Kylie Minogue , Lauryn Hill , Lenny Kravitz , Liam Neeson , Lionell Richie , Liz Hurley , Marilyn Monroe , Mark Wahlberg , Michael J. Fox , Mike Myers , Miles Davis , Morgan Freeman , Naomi Campbell , Natalie Portman , Nicole Kidman , Nilüfer, Noah Wyle , Paul Gauguin , Paul McCartney , Paula Abdul , Prince , Priscilla Presley , Richard Wagner , Rudolph Giuliani , Salman Rüşdi , Sandra Bernhard , Steffi Graff , Stevie Nicks , Tansu Çiller, Tciny Curtis, Thomas Mann, Tim Allen , Tom Berenger , Tom Jones , Tony Curtis , Türkan Şoray, Venüs Williams , Zülfü Livaneli

TERAZİ: Bu burcun insanları zarafete ve giyime düşkündürler. Her şeyin en kalitelisini seçerler… Saçlarından, ayaklarına kadar kişisel bakımlarına çok özen gösterirler. Temizlik onlar için önemlidir bu yüzden de her zaman güzel görünmek isterler. Bu burcun kadınları güzel, erkekleri de yakışıklıdır. Duygusal zekaları yüksektir. Sanatın her alanında başarılı olurlar.

Erkekleri; Terazi burcu erkeği fiziksel olarak çekici bir görünüme sahiptir. Genel olarak uzun boyludurlar ve vücutları orantılıdır. Ancak kilo almaya meyilli olmalarından dolayı bazı Terazi burcu erkeğinde bu durum değişim gösterebilir. Saçları genellikle dalgalı ve parlaktır. Küçük buruna ve göz yapısına sahiptir. Genellikle dolgun dudaklı ve biçimli ağız yapısı vardır. Terazi burcu erkeğinin genel olarak ince yüz hatlarına ve parlak ten rengine sahiptir. Terazi burcu erkeğinin kıyafet konusunda çok seçici olduğunu belirtmek gerekir. İyi giyinir ve kendisine yakışanı tercih eder. Modayı takip eder ya da kendi tarzını kendisi yaratır. Aşırıya kaçan giyim tarzları yoktur.

eaeaeaea tarık akantakkangul

Kadınları; Terazi burcu kadını fiziksel olarak gerçekten çekici bir yapıya sahiptir. Saçları yumuşak ve dalgalıdır. Gözleri dikkat çekecek kadar parlak ve ufak burun yapısına sahiptir. Ağız yapısı oldukça biçimli ve genellikle küçüktür. Boyun yapısı ise zarif ve dikkat çekicidir. Kilo sorunu olmayan Terazi burcu kadınlarının yüz hatları genellikle incedir. Terazi kadınları genel olarak orta boyludur. Canlı ten rengine sahiptir. Genel olarak orantılı vücut hatlarına sahiptir. Giyim konusunda oldukça iyi seçimler yapar ve modayı takip ederler.

brigitte bardot hülyamonicaavril

Ünlüleri;  Alfred Nobel , Alicia Silverstone , Angie Dickinson , Anita Ekberg , Anita Roddick , Anne Rice , Arthur Miller , Arthur Rimbaud , Avril Lavigne , Benjamin Netanyahu , Bob Geldof , Brigitte Bardot , Britt Ekland , Bruce Springsteen , Carrie Fisher , Catherine Deneuve , Catherine Zeta Jones , Cem Özer, Cervantes, Chevy Chase , Chris Kattan , Christopher Reeve , Chuck Berry , Cliff Richard , D. Eisenhower , Diderot , Dimitri Shostakovich , Donna Karan , Doris Lessing , Elisabeth Shue , Eminem , F. Scott Fitzgerald , Franz Liszt , George Gershwin , Giuseppe Verdi , Graham Greene , Gunter Grass , Guy Pearce , Gwen Stefani , Gwyneth Paltrow , Hazal Kaya, Hülya Avşar, Ivan Pavlov , Jackie Collins , Jean-Claude Van Damme , Jeff Goldblum , Jenna Elfman , Jerry Lee Lewis , Jesse Jackson , Jimmy Carter , Joan Cusack , John C. Mellencamp , John Le Carre , John Lennon , Julie Andrews , Julio Iglesias , Kate Winslet , Kelly Preston , Klaus Kinski, Konficyus, Le Corbusier , Lech Walesa , Lee Harvey Oswald , Lee Iacocca , Leo Burnett , Linda Hamilton , Lizst, Louis Aragon , Luke Perry , M. De Cervantes , Mahatma Gandi , Marcello Mastroianni , Margaret Thatcher , Mario Puzo , Martina Hingis , Martina Navratilova , Matt Damon , Meat Loaf , Melina Mercouri , Meryl Streep, Michael Crichton , Michael Douglas , Mira Sorvino , Monica Bellucci , Montgomery Clift , Mya , Neve Campbell , Nia Vardalos , Nietzsche , Nurseli İdiz, Olivia Newton-John , Oscar Wilde , Paul Hogan , Paul Simon , Pavarotti , Pele , Rachael Leigh Cook , Rahmi Koç, Ralph Lauren , Ray Charles , Richard Harris , Rita Hayworth ,  Roger Moore, Rumi , Sarah Bernhardt , Sarah Ferguson , Serena Williams , Sigourney Weaver , Snoop Dogg , Stevie Ray Vaughan , Sting , Susan Sarandon , Suzanne Somers , Sylvia Kristel, T.S. Eliot , Tarkan, Terry McMillan , Thomas Wolfe , Tim Robbins , Tom Petty , Tommy Lee , Toni Braxton , Truman Capote , Turgut Ozal, Usher , V. Havel , Verdi, Viggo Mortensen , Vladimir Putin , Walter Matthau , Will Smith , William Faulkner , Wynton Marsalis , Yo-yo Ma , Yves Montand

KOVA: Kova mantığıyla dikkat çeken okumayı, düşünmeyi, araştırmayı seven hümaniter bir yapıya sahip olduğu için dünyadaki tüm yeniliklerin, devrimlerin ardında bir kova burcu mutlaka vardır. Bu durum onların aynı zamanda çok zeki olduklarının da kanıtı. Duygularıyla, mantığını birlikte yürütebilen tek burç kovadır. Dünyada olup bitenlere karşı aşırı duyarlıdırlar. Hayvan ve insan hakları gibi konularda çok iyi konuşmacı olurlar. Zodyak’ın entelektüel ve dahi burçlarındandır. Hemen hemen her alanda başarılı olabilecek akla ve mantığa sahiptirler. Hiç yaşlanmayan her zaman genç gösteren ve genç kalan bir burçtur.

Erkekleri; Kova burcu erkeği fiziksel olarak çekici bir yapıya sahiptir. Bakışları genellikle insanları etkileyecek biçimdedir. Heyecanlı olmaları yüzlerine yansır. Bakımlı ve ince telli saçlara sahiptir. Düşük göz kapaklarının olduğunu ve baygın bakışlı olduğunu söylemek gerekir. Açık alın yapısına sahiptir. Orantılı çeneleri yüzlerine ilginç bir görüntü verir. Dudakları ise her zaman gülümsemeye hazır biçimdedir. Burun yapıları genellikle küçüktür. Kova erkekleri karizmatik bir görünüme sahiptirler.

justinjamesronaldoemre

Kadınları; Kova burcu kadınının fiziksel özellikleri arasında en dikkat çekici olanı gözleridir. Her zaman uzaklara dalan gözleri vardır. Heyecanlı oluşu yüz hatlarına yansımıştır. Saçları ince telli ve oldukça bakımlıdır. Açık alın yapısına sahiptir. Göz kapakları genellikle düşüktür ve bakışlarında kimi zaman cansızlık olabilir. Sık sık kaşlarını kaldırır ki bu durumda oldukça çekici görünmesine neden olur. Yüz hatlarına ilginçlik katan, orantılı bir çeneye sahiptir. Dudakları hoş ve biçimlidir. Burun yapıları ise küçüktür ve hoş görünümlüdür. Genel olarak toplu kadınlardır. Ancak yürüyüşleri gerçekten hoştur. Modayı pek takip etmezler, genellikle kendilerine özgün stilleri vardır. Gerçekten ilginç kıyafet seçimleri ile dikkat çekerler. Ancak renk seçiminde gerçekten canlı seçimler yaptığını söylemek gerekir. Zodyak’ın zeki, seksi ve güzel kavramlarının üçünü barındıran tek burçtur.

 

shakira anistonemmalana

Ünlüleri; Emre Aydın, Bertolt Brecht, Abraham Lincoln , Ajda Pekkan, Alan Parker , Alfred Adler , Alice Cooper , Alice Walker , Alicia Keys, Andre Breton , Anita Baker , Anthony Hopkins, Ariel Winter, Arsenio Hall , Ashton Kutcher , Axl Rose , Ayn Rand , Barbara Hershey , Benny Hill ,  , Betty Friedan , Bob Marley , Boris Pasternek , Boris Yeltsin , Brandon Lee , Brandy , Bridget Fonda , Burt Reynolds , Carmen Miranda , Carole King , Charles Darwin , Charles Dickens , Charles Dickens, Charles Lindberg , Chris Rock , Christie Brinkley , Christina Ricci , Clark Gable , Corazon Aquino , Cybill Shepherd , D.W. Griffith , Dan Quayle , Denise Richards , Desmond Morris , Diane Lane , Dick Cheney , Edith Wharton , Edouard Manet , Elijah Wood , Ellen DeGeneres , Emma-Spice Girls , Farrah Fawcet , Federico Fellini, Francis Baron , Franco Zefirelli , Francois Truffaut , Franklin Roosevelt , Franz Schubert, Galileo , Gene Hackman , General MacArthur , George Segal , Heather Graham , Humphrey Bogart , Jack Lemmon , Jackson Pollock , James Dean , James Joyce , James Spader , Jane Seymour , Jennifer Aniston , Jennifer Jason Leigh , Jimmy Hoffa , Joe Pesci , John Belushi , John McEnroe , John Travolta , Judy Blume , Jules Verne , Justin Timberlake , Kim Novak , Lana Turner , Laura Dern , Linda Blair , Lisa Marie Presley , Lord Byron , Mary Quant , Matt Dillon , Mena Suvari , Mia Farrow , Michael Jordan , Mikhail Baryshnikov , Minnie Driver , Molly Ringwald , Morgan Fairchild , Nastassia Kinski , Natalie Imbruglia , Neil Diamond , Nick Nolte , Norman Mailer , Oprah Winfrey , Paris Hilton , Paul Newman , Peter Gabriel , Phil Collins , Placido Domingo , Prenses Caroline , Rauf Denktaş, Rene Russo , Robbie Williams , Robert Wagner , Roberta Flack , Ronald Reagan , Sarah McLaughlan , Sergio Mendez , Shakira , Sherilyn Fenn , Sherly Crow , Sidney Sheldon , Sinclair Lewis , Somerset Maugham , Sonny Bono , Stendhal , Susan Sontag , Sylvia Krystel, Telly Savalas , Thomas Edison , Tom Brokaw , Tom Selleck , Toni Morrison , Vanessa Redgrave , Virginia Woolf , Wolfgang Amadeus Mozart, Yasemin Ergene, Yoko Ono , Zsa Zsa Gabor

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort