Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
20 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

20 Mayıs: Günlük Burç Yorumları

Bugün Güneş, İkizler burcunda olacak. Hızlı, sosyal, aktif olacaksınız. Güneşin olumlu etkilerinden Kova ve Teraziler çok yararlanacak.

KOÇ
Satış, reklam, pazarlama, iletişimle ilgili konular ile yakın çevre alanlarınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Kısa yolculuklar ve iletişime dayalı konular ön planda olacak.

BOĞA
Parayla ilgili işleriniz iyice yoğunlaşacak. Önümüzdeki 1 ay boyunca maddi konularda ve ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Kazançlarınızı artıracaksınız.

İKİZLER
Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız. Sağlığınız iyiye gidecek. Sizi strese sokan konular uzaklaşmaya başlayacak.

YENGEÇ
1 ay boyunca elinizde olmayan bazı olaylara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sakin durmalı, gelecek atılımlarınız için düşünmeli ve plan yapmalısınız.

ASLAN
Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz, hayatınızda etkili olacak. İşlerinizden elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Sosyal olacağınız bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

BAŞAK
Kariyerinizde ve iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinizi sağlamlaştırmak gibi etkiler altındasınız.

TERAZİ
Yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret ve medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bir kurs ya da seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir.

AKREP
Kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelirler ve başkalarının paraları alanlarında kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.
YAY
Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, danışmanlık ve yer değiştirme gibi konular hayatınızın merkezinde yer alacak. Eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek sizin için önemli olacak.

OĞLAK
İş ve hizmet alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Sağlığınızla ilgili düzenlemeler ön plana çıkacak.

KOVA
Aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem.

BALIK
Ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım-satımı ya da kiralaması gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved