to top

Çanta Seçerken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Çanta seçimi kadınlar için önemlidir. Fiziğinize ve ihtiyaçlarınıza göre çanta seçmeniz gerekiyor. Eğer görüntü anlamında değilde pratik ve eşyalarınızı koyabileceğiniz şekilde çanta seçecekseniz mutlaka kullanılabilir otomat çantaları seçmeniz sizin için daha mantıklı bir seçim olacaktır. 

Çanta seçerken imaj mı önemli yoksa kullanışlı olması mı? Öncelikle bu soruyla alışverişe gitmeniz gerekiyor. Fakat son yıllarda çanta kadının imajını, kişiliğini yansıtan bir aksesuar olmuş durumda.

Çantalar kullanılan yerlere göre çeşitlilik gösterir. Günlük, işyerinde, özel günlerde kullanılan çantalar model olarak birbirinden farklıdır. İş çantaları çok daha kullanışlı ve pratik olmalıdır. Özel gecelerde kullanacağınız çantalar daha çok görsel açıdan dikkat çekici olmalıdır.

Günlük kullanılan çantalar daha çok büyük, geniş ve omuza atılan çantalardır ve kadınların en çok tercih ettiği çantalardır.

 

Moskova'da çanta satın

Numuk, deri, suni deri, canvas türü çantalar mevcuttur. Özellikle elit kesim devekuşu, timsah, piton, vatoz gibi hayvanların derisinden yapılan çantaları tercih ediyorlar. Kumaşlardan yapılan çantalar daha çok yaz aylarında ve plajlarda kullanılacağı için geçici modellerdir. Suni deriyle yapılan çantalar bir süre sonra rengi solar ve dikiş bölümlerinde soyulmalar başlar. Bu yüzden hakiki deriden yapılan çantaları tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Eğer boyunuz uzun ise çanta boyunuzun büyük ve geniş olması gerekir küçük çantalar fiziğinizle bütünlük oluşturmayacağı gibi çantanızın görsel olarak sönük olmasına neden olur. Bu yüzden büyük boy çantalar fiziğinizle bütünlük oluşturacaktır. Boyunuz kısa ve minyon bir fiziğe sahipseniz seçeceğiniz çanta orta büyüklükte ya da küçük boylarda olması gerekir.

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.