Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
2020'nin En İyi 10 Boyun Kremi – Boyun ve Göğüs İçin Yaşlanma Karşıtı Kremler

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

2020’nin En İyi 10 Boyun Kremi – Boyun ve Göğüs İçin Yaşlanma Karşıtı Kremler

Günlük cilt bakım rutininiz çenenizde bitmemelidir.

Yüzümüze cildi sıkılaştırmak için ihtiyaç duyduğumuz ürün ve malzemeleri hepimiz biliyoruz. Peki boynumuz ne olacak? Popüler inanışın aksine, boyun kremleri sadece yeni bir isim altında gizlenmiş kremlerle yüzleşmez.

“Boyun kremleri genellikle yüz kremlerinden daha kalındır ve zaman içinde kollajen ve elastini kaybeden boyun cildini kaldırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olacak malzemelere sahiptir,”

 

Talakoub, normal yüz kreminizi kesinlikle kullanabileceğinizi söylüyor cildinizde, yine de üstüne bir boyun kremi eklemeyi düşünmelisiniz. Talakoub, “Ayrı bir boyun kreminiz yoksa, yüz kremlerinizi her zaman boynunuza uygulamalısınız.” “Bununla birlikte, retinol ve glikolik asit gibi yaşlanma karşıtı bileşenler boynunuzda yüzünüzden çok daha sert ve tahriş edici olabilir.”

Sıkılaştırıcı Boyun Kremi

 

Cilt Aktif Üçlü Sıkılaştırıcı Boyun Kremi

 

Nectifirm Gelişmiş Boyun Sıkılaştırıcı Krem

Revizyon Cilt Bakımı

Nectifirm, dermal-epidermal bileşkeyi güçlendirirken boynu ve sıkı krep-cildi sıkılaştırmak için sekiz farklı peptidin güçlü bir karışımını içeriyor. Pazardaki en yeni teknoloji.”

 

Talakoub, kollajen üretimini yenilemek için C vitamini ve cildi nemlendirmek ve boyun kreminde dolgunlaştırmak için hiyalüronik asit gibi maddeler aradığını söylüyor. Seçimi, ince çizgilerin görünümünü azaltmak ve koyu lekeleri kaldırmak için AHA’lar, antioksidanlar ve hyaluronik asit içeren iS Clinical’in bu boyun kremidir.

 

Esneklik İçin Çok Etkili Tri-Peptid Yüz ve Boyun Kremi

Estee Lauder
Üç peptit ile, boynunuzdaki yatay çizgileri dolgunlaştırmak ve cildin daha taze görünmesini sağlamak için bu ipeksi yüz kremine güvenebilirsiniz.

 

Boyun Şekillendirici Krem

Bu krem ​​diğerleri gibi dolgunlaştırır ve pürüzsüzleştirir, ancak aynı zamanda bir gül kuvars aleti ile birlikte gelir, böylece popüler Gua Sha tekniğini kendi banyonuzun konforunda uygularsınız. Tüm boynunuz ve çene çizginiz hemen daha pürüzsüz görünecek..

 

Göğüs, Boyun, Yüz Kremi SPF 30

Rutininize ikinci bir krem ​​ekleyemiyorsanız, bu eczane lerle anlaçmalı kremi  alın. Bu çoklu faydası olan kremi yüzünüzün, boynunuzun ve göğsünüzün her yerinde kullanabilirsiniz; ayrıca cildinizi korumak için SPF 30 ile doludur.

 

Boyun Kremi

Bu kremi boynunuza ve göğsünüze uygulayın ve cildinizi hemen biraz daha gergin hissedeceksiniz. Bu, cildinizin dokusunu sıkılaştırmak ve inceltmek için soya lifi özü ve shea yağı sayesinde mümkün olacaktır.

 

Ferulic + Retinol Güçlendirici Boyun Emülsiyonu

Dennis Gross Cilt Bakımı

Etkili olması için tüm boyun kremlerinin süper kalın olması gerekmez. İşte örnek: Dr. Dennis Gross’un bu hafif ve çabuk emici emülsiyonu. Cildi gelecekteki hasarlardan korumak ve elastikiyeti geri kazanmak için laktik asit, ferulic asit, retinol ve amino asitler içerir.

 

RevitaLift Kırışıklık Karşıtı + Sıkılaştırıcı Yüz, Boyun Kontur Kremi

L’Oreal

Boynunuzun hassas ince cildine çok sert olmayacak bir retinol krem, bu krem ​​hücre döngüsünü artırır, ince çizgilerin görünümünü azaltır ve cildi bir gün boyunca nemlendirir.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved