to top

17 En İyi Gece Kremi – 2020 İçin En İyi Gece Kremleri ve Nemlendiricileri

Güzellik uykusu bu cilt onarıcı gece kremleri ile yepyeni bir anlam kazanıyor.

Doğru gece kremi ile cildiniz kendini erken yaşlanmaya, ince çizgilere, lekelere ve iltihaplanmaya neden olabilecek günlük stresden etkili bir şekilde onarır. Önde, her cilt için en iyi 17 gece kremi yağ, akne, rosacea ve kuruluk gibi endişelerdir.

Hassas Ciltler için Toleriane Ultra Gece Kremi

Tescilli termal kaynak suyu ve özel bir antioksidan kompleksi ile formüle edilen bu gece kremi, tahrişe neden olmadan hidratlanır. Çünkü koruyucu maddeler, parabenler, koku ve kuru alkol olmadan yapılır.

 

Gece Onarıcı Krem

Bu kokusuz kremi uyumadan önce uygulayın  ve sadece birkaç gün içinde daha dolgun, daha pürüzsüz, daha parlak bir cilt (ağır peptit dozu sayesinde) fark edeceksiniz.

 

Moon  Gece Bakımı

Meyve enzimleri uyurken ölü cildi nazikçe soyarken, hyaluronik asit gözenekleri tıkamadan dolup taşar. Ayrıca, cilt iyileştirici antioksidanlarla dolu olduğunu ve formülün doğal olduğunu seviyoruz.

 

Egzama + Dermatit Yüz Balsamı

Aşırı kuru ve pullu ciltler için bu konsantre balsamı uygulayın. Yüz dermatiti, egzama ve ağrılı kuru lekeleri yatıştırmak için kolloidal yulaf ezmesi ve tatlı badem yağı gibi sakinleştirici bileşenler içerir

 

Yeşil Çay Nemlendirici

Mineraller ve yeşil çay gibi botanik özlerden üretilen bu yağsız nemlendirici, gözenekleri tıkamadan cildi nemlendirir ve mevcut kızarıklık ve tahrişi giderir.

 

Zengin Krem

Bu yüz kremi ismine yakışıyor. Ama bir nedenden ötürü çılgınca ve sadık bir ilgi gördü: sadece birkaç kullanımdan sonra cildiniz tamamen yenilenmiş gibi görünüyor ve hissediyorsunuz. Cildinize yaptığınız  bir yatırım olduğunu düşünün.

 

Hydro Boost Jel Krem

Neutrogena

En iyisi her zaman en pahalı anlamına gelmez. Bu jöle benzeri nemlendirici inanılmaz derecede hafiftir, ancak zengin bir krem gibi nemlendirir. Ayrıca, sabah cildin yağlı görünmesine neden olmaz.

 

Beyaz Havyar Krem Extraordinare

La Prairie

Oldukça pahalı bir krem. Nadir bir altın havyar özü ve özel bir hücresel kompleks ile yapılan bu krem, cildinizi  parlaklaştırır ve sıkılaştırır. Hemen fark edilir sonuçlar görürsünüz, ancak iki hafta sonra daha da iyi sonuçlar alırsınız – bu gerçek bir yatırımdır.

 

Lala Retro Krem Şanti

Bu kremin ince ve havadar dokusu saniyeler içinde emildiği anlamına gelir. Ama bunu hafif yapmayın. Yağ karışımı, pullu ve donuk cildi canlandırır.

 

Dahi uyku kollajeni

Bu cilt pürüzsüzleştirici ve dolgunlaştırıcı kremin yağlı dokusu kadifemsidir, gözlerini kapatmadan önce küçük bir masaj gibidir.

 

C-Rush C Vitamini Jel Nemlendirici

Olehenriksen

Antioksidan C vitamini bakımından zengin olan bu jel krem, cildin hemen daha parlak görünmesini sağlar ve zamanla koyu lekeleri soluklaştırmaya devam eder.

 

Peptid 21 Lift, Sıkı Nemlendirici

Peter Thomas Roth

Bu nemlendiricide Botoks’a en yakın cilt bakım bileşenimiz olan 21 peptit ve nöropeptit vardır. Her gece birkaç hafta boyunca kullanın ve cilt belirgin şekilde daha sıkı görünecektir.

 

Dr. Brandt Cilt Bakım İğneleri Artık Yok mu?

Dr. Brandt Cilt Bakımı

Artık iğneye ihtiyacınız olmayacağını söyleyemeyiz, ancak Bu İğneler Artık Kırışıklık Düzeltici Krem ince çizgilerle hızlı bir şekilde savaşır. Bir önceki günden daha az çizgi ile uyanmak için yatmadan önce uygulayın.

 

CeraVe PM Yüz Nemlendirici Losyon

CeraVe

Böyle hafif bir formül için şaşırtıcı bir şekilde nemlendirir ve cildin koruyucu bariyerini geri kazandırır  ve inatçı kızarıklık ve tahrişi yatıştırmaya yardımcı olmak için üç temel seramik ile yapılır.

 

Charlottes Magic Gece Kremi

CHARLOTTE TILBURY

Bu kremsi dokusu olan  krem oldukça yağlı. Cildi hemen parlak ve esnek bırakır, ancak zamanla görünümü iyileştirmek için retinol, vitaminler ve peptitler gibi anti-agers ile doludur.

 

Crème de la Mer Nemlendirici Krem

LA MER

Bu nemlendirici krem, onarma ve yumuşatma yeteneği için ömür boyu etkiye sahiptir.

 

Premier Cru Rich Cream

Caudalie

İyi özlenmiş, bulut kadar yumuşak ve şeffaf bir dokuya sahip olan bu krem, sizi iyi hissettirir,  Reaktif cilt tipleri bile zaman meydan okumanın cıvıltısıyla ciltlerini daha net ve parlak bulacaktır.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.