to top

10 Aralık Perşembe Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde Koç Burçları’nın her zamankine göre daha temkinli davranmaları gerekebilir. Çünkü bugün duygularınız ve düşünceleriniz zaman zaman birbiri ile çatışabilir ve bu durum sizi gerilimli davranışlar sergilemeye ve abartılı tepkiler vermeye yönlendirebilir. Dolayısıyla biraz dikkatli olmaya çalışmanızda fayda var. Bugün özellikle yakın çevrenizde bulunan insanlar başta olmak üzere çevrenizde bulunan insanlarla olan her türlü iletişiminizde ve bağlantınızda acil karalar vermemeye gayret etmelisiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bunun yerine daha ılımlı ve hoşgörülü bir biçimde iletişim kurmaya çalışmalısınız. Diğer bir taraftan da bugün bilinçaltınızda olup bitenler gün yüzüne çıkabilir sevgili Koç Burçları. Bundan dolayı elinizde olmadan çevrenizde bulunan insanlara karşı hassas tepkiler gösterebilirsiniz. Ancak yanlış bir söz veya davranış sorun yaşamanıza sebebiyet verebilir. 10 Aralık 2015 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

BOĞA

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu haftanın ve iş günlerinin sonlarına yaklaşmakta olduğumuz bu Perşembe gününde Boğa Burçları’nın çevrelerinde bulunan insanlara dikkat etmeleri gerekmektedir. Çünkü bugün çevrenizde bulunan bütün insanlar sizin kadar veya sizin zannettiğiniz kadar iyi niyetli olmayabilirler. Bugün çevrenizde bulunan bazı insanlar sizi kandırarak paranızı elinizden almaya çalışabilirler sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Dolayısıyla bugün hilebaz kişilerin sizi kandırarak üzmelerini engellemek için çevrenizde bulunan her insanın her sözüne ilk etapta inanmamalısınız. Bunun yerine insanların size söyledikleri sözleri enine boyuna tartarak bu sözlerin gerçeklik payını anlamaya çalışmalısınız. Hatta gerekirse size bu lafı söyleyen bu insan ve bu insanın söyledikleri hakkında bilgisi olan insanların bilgisine başvurmalısınız. Bugünden itibaren maddi konularda önünüzü göremediğinizde harekete geçmemelisiniz. 10 Aralık 2015 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

İKİZLER

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde İkizler Burçları’nın kişisel girişimleri ve hayatlarına getirmeyi düşündükleri yenilikler açısından yeniden düşünmeleri gerekmektedir. Bu girişimler ve yeniliklerle ilgili herhangi bir eksiğinizin olup olmadığını son derece iyi bir şekilde kontrol etmelisiniz. Bunların yanı sıra bugün çevrenizde bulunan insanlarla gereksiz tartışmalarda bulunmaktan kaçınmalısınız sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Diğer bir taraftan eğer evliyseniz evliliğinizle veya içerisinde bulunduğunuz iş ortaklıklarınızla alakalı olarak ani kararlar vermekten kaçınmalısınız sevgili İkizler Burçları. Çünkü bugün bu iki konuda da karşınıza beklemediğiniz birtakım durumlar çıkabilir. Bu gibi durumlarda hemen paniğe kapılıp herhangi bir girişimde bulunmak için acele etmek yerine bir durup içerisinde bulunduğunuz durumu dikkatli bir şekilde gözden geçirdikten sonra ne yapacağınıza karar vermelisiniz. 10 Aralık 2015 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

YENGEÇ

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde Yengeç Burçları kendilerini ruhsal ve duygusal anlamda güvende hissetmek isteyeceklerdir. Bu nedenle de içerisinde bulunduğunuz durumları ve olayları hassas bir şekilde ele almanız gerekebilir sevgili Yengeç Burçları. Bugün çevrenizde bulunan bazı kişiler size karşı son derece muhalif tavırlar sergileyebilirler. Hatta bu kişilerden bazıları size karşı son derece kötü niyetli olabilir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bu kişiler bugün bazı sırlarınızı ele vermeye çalışabilir, iyi niyetinizi suiistimal etmeye kalkışabilirler. Bugün özellikle kendileri ile kapalı mekanlarda bir araya geldiğiniz kişilerle aranızdaki iletişime dikkat etmelisiniz. Sırlarınızı herkese vermemelisiniz. Hatta bugün bu konuda daha dikkatli olmanız gerektiğini gösteren bir uyaran olarak uzun zamandır tanıdığınız ve güvendiğiniz birinin zamanında bu konuda size karşı sergilediği yanlış bir tutumunu fark edebilirsiniz. 10 Aralık 2015 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

ASLAN

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, bu Perşembe günü öncelikle ve özellikle dikkat etmeniz gereken konu, yeni planlamalar yapmamanız ve eğer kafanızın içinde birtakım yeni planlar varsa bile bu planları uygulamaya koymamanızın gerekmesidir. Bugün çevrenizde bulunan insanlarla aranızda iletişim kurmak konusunda biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Çünkü bugün kendisi ile uzun zamandır arkadaş veya dost olduğunuz kişilerle aranızda birtakım gerginlikle yaşanabilir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Ancak bu gerginlikleri gereksiz tartışmalara dönüştürmemek sizin elinizde. Dolayısıyla sakin olmanız durumunda işlerin kısa süre içerisinde hallolacağını bilmelisiniz ve sakin olmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız sevgili Aslan Burçları. Tüm bunların yanı sıra bugün çok daha önceden başlatmış olduğunuz birtakım işlerin ve projelerin sonuca ulaşmasının önüne bazı engeller çıkabilir. Veya karşınıza bunlara sebep olacak kişiler çıkabilir. 10 Aralık 2015 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

BAŞAK

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu haftanın sonlarına yaklaşmakta olduğumuz bu Perşembe gününde Başak Burçları’nın özellikle çalışma hayatlarında gün içerisinde kendilerini fazla yormamaya özen göstermeleri gerekmektedir. Çünkü bugün itibariyle haftanın bütün iş günlerinin yorgunluğu üzerinize binmiş olabilir ve bu durum sizi stresli bir ruh hali içerisine sokabilir. Bununla beraber ve buna paralel olarak ise bugün sizden yaşça büyük kişilerle ve size karşı patron konumunda olan insanlarla aranızdaki iletişimde mümkün olduğunca temkinli olmalı, ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Tüm bunların yanı sıra bugün sorumluluklarınızın bilincinde olmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak bilgi sahibi olmadığınız konularda durup düşünmeyi ve konu hakkında bilgi edinmeye çalışmayı bilmelisiniz. Bugün çalışma hayatınızdaki işlerin ve sosyal ilişkilerin yoğunluğu nedeniyle kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. 10 Aralık 2015 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

TERAZİ

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde Terazi Burçları’nın işleri umdukları ve bekledikleri kadar yolunda gitmeyebilir. Dolayısıyla bu işlerinizle ilgili olarak en azından bir süreliğine beklemede kalmanız gerekebilir sevgili Terazi Burçları. Eğer son zamanlarda aklınızda yeni bir şehre taşınmak veya kendinize yeni iş alanları aramak gibi fikirler varsa bugün bu planlarınızla alakalı olarak mümkün olduğunca dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket etmelisiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Tüm bunların yanı sıra bugün çevrenizde birbirinden son derece farklı görüşlere sahip insanlar olabilir. Bu insanlardan duyacağınız fikirler size çok yeni ve ilginç gelebilir. Ancak bu insanlardan hangilerinin söylediklerinin doğru, hangilerinin söylediklerinin yanlış olduğunu merak edebilirsiniz. Böyle durumlarda bir şeyler yanlış veya doğru olarak kodlamadan önce iyide bir dinleyip düşünerek anlamaya çalışmalı, daha sonrasında yargıya varmalısınız. 10 Aralık 2015 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

AKREP

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde Akrep Burçları’nın gündemini oluşturacak olan en temel meselelerden biri para ile ilgili konular olacaktır. Bugün özellikle ortaklık ilişkilerinizde kendisi ile ortaklık kurduğunuz kişilerin dikkatsizlikleri sonucunda yaptıkları hatalardan dolayı maddi açıdan zarara uğramamak adına dikkatli olmalısınız sevgili Akrep Burçları. Bunun yanı sıra kredi almaktan, borçlanmaktan ve daha sonrasında tutamayacağınız sözler vermekten de kaçınmalısınız sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bunların yanı sıra bugün sevdiğiniz kişi ile romantik ilişkinizde aranızda ufak tefek atışmalar, sözlü tartışmalar yaşanabilir. Bu tartışmaların yaşanabilecek olmasının en temel sebebi, sevdiğiniz kişinin bazı konularda oldukça ikilemli davranması ve hem sizin hem de sevdiğiniz kişinin tartışmalar sırasında sürekli aynı noktalara takılıp kalmanız olabilir sevgili Akrep Burçları.  10 Aralık 2015 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

YAY

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde Yay Burçları’nın çevrelerinde bulunan insanlara karşı her zamankine göre daha ılımlı olmaları gerekmektedir. Bugün dikkatli olmanız gereken bir diğer konu ise, sevdiğiniz kişi ile romantik ilişkiniz dahilindeki paylaşımlarınız başta olmak üzere tüm ortaklıklarınız ve birileri ile ortaklaşa yaptığınız girişimler konusunda dikkatli olmanızın gerekmesidir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bugün itibari ile bu ilişkilerinizde bireysel davranmak yerine kolektif düşünmeye ve ona göre hareket etmeye özen göstermelisiniz. Çünkü bireysel düşünmeniz durumunda sevdiğiniz kişi ile veya kedisi ile ortaklık ilişkisi içerisinde bulunduğunuz kişi ile birbiriniz üzerinde yersiz baskılar kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra bugün aceleci bir şekilde ve aniden söylediğiniz sözler daha sonra sizin için sorun yaratabilir. Dolayısıyla bugün konuşmadan veya hareket etmeden önce birkaç saniye durup düşünmelisiniz. 10 Aralık 2015 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

OĞLAK

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu haftanın çalışma günlerinin sonlarına yaklaşmakta olduğumuz bu Perşembe gününde Oğlak Burçları’nın günlük hayatında ufak tefek aksilikler meydana gelebilir. Ancak bu durumları gözünüzde büyütmenize kesinlikle gerek yoktur. Bugün ve her zaman her şeyden önce sağlığınızı düşünmeli, diğer konularla daha sonra ilgilenmelisiniz. Dolayısıyla bugün iş hayatınız ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili birtakım sorunlarla karşı karşıya kalsanız bile her şeyden önce sağlığınızı önemsemelisiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bunun yanı sıra bugün karşınıza çıkan sorun her ne olursa olsun tepkili davranmamaya ve sabırlı olmaya özen göstermelisiniz sevgili Oğlak Burçları. Bugünlerde çalışma hayatınızda veya yetenekli olduğunuz veya yeteneklerinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda beklediğiniz kadar hızlı bir şekilde ilerleyemeyebilirsiniz; dolayısıyla biraz beklemeniz gerekebilir. 10 Aralık 2015 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

KOVA

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde Kova Burçları’nın günlük hayatlarında birtakım aksilikler yer alabilir. Ancak bu aksiliklerin sizin için faydalı olabileceği gerçeğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Çünkü bazen hayatımızda bir aksilik olana kadar bu aksiliğin olduğu alandaki eksikliklerimizi anlayamayabilir ve fark edemeyebiliriz. Dolayısıyla hayatımızda zaman zaman birtakım aksiliklerin olması bizim için o kadar da kötü sonuçlara yol açmayabilir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Dolayısıyla büyük resmin kendisini görmeye özen göstermelisiniz. Tüm bunların yanı sıra bugün itibariyle yeni hobiler edinebilirsiniz veya daha önceden farkına varmadığınız bir yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. Ancak bugünlerde yeni bir romantik ilişkiye başlama, evlenme ve çocuk sahibi olma konularında biraz beklemeli ve düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız sevgili Kova Burçları. Çünkü bugünlerde hayatınızdaki yeniliklerin kökleşmesi kolay olmayabilir. 10 Aralık 2015 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

BALIK

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 10 Aralık 2015 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Bu Perşembe günü Balık Burçları genel olarak oldukça ayrıntıcı bir tavır ve davranışlar sergileyeceklerdir. Bu ayrıntıcılığınız kendisini en çok çalışma hayatınızla ve kişisel güvenliğinizle ilgili konularda gösterecektir. Bu tavrınızın nedeni çok büyük bir ihtimalle duygularınızın ve düşüncelerinizin birbiri ile çatışma halinde olmasıdır. Bunun yanı sıra bugün hayatınızda daha önceden yaşanmış olan birtakım durumlar yeniden gündeme gelebilir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bu durumda her şeyden önce sakin olmaya çalışmalı ve sizi etkileyebileceğini düşündüğünüz tüm kişilerden ve durumlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Bugün eviniz içerisindeki aile hayatınızda sizinle aile bireyleriniz arasında birtakım beklenmedik tartışmalar gündeme gelebilir. Bu gibi durumlarda huzursuzluklar yaşamamak adına birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Bugünlerde yeni kararlarınızı dikkatle gözden geçirmelisiniz. 10 Aralık 2015 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.