to top

09 Temmuz: Ayhan Sicimoğlu Konseri

Latin müziği denince akla gelen ilk isimlerden olan Ayhan Sicimoğlu, Akasya Kültür Sanat’ta İstanbullular için müthiş bir konser verecek. Sakın kaçırmayın!

Ayhan Sicimoğlu
09 Temmuz 2016 20:30
Akasya Kültür Sanat, İstanbul
Latin müzik denilince Türkiye’de akla ilk gelen isim olan Ayhan Sicimoğlu, “Akasya Kültür Sanat Etkinlikleri” kapsamında sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Sanatçı Ayhan Sicimoğlu, gezi ve kültür programları ile tanınmakta. Müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısı Sicimoğlu; Talas ve Tarsus Amerikan kolejlerinden mezun olmuş, Hacettepe’de Üniversite eğitiminin ardından İngiltere’de Bournemouth and Poole College of Art’da fotoğraf ve film bölümlerini tamamladı, müzisyen olarak beş yıl Roma’da yaşadı, ardından New York’a yerleşti.

Son dönemlerde TV’de “Ayhan Sicimoğlu ile Renkler” adlı gezi ve kültür programını, Digitürk’te “Gastronomi Maceraları” ve İZTV’de “Limonata” programlarını hazırlayıp sunmaktadır. Joy FM’de “Latin Lover” radyo programını yürütmekte ve kurucusu olduğu “Latin All Stars” grubu ile performanslar sergilemeye devam ediyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.