Yukarı

Yada Beach Club Büyükada açıldı

İstanbul çevresinde gönül rahatlığıyla denize girip keyif yapabileceğimiz bir yer arıyorsanız, bu yaz Yada Beach Club’ı keşfedebilirsiniz. Modern ve şık konseptiyle adanın en temiz ve bakir koyunda yer alan Yada Beach, bir tatilden beklediğiniz ihtiyaçları fazlasıyla karşılayacak. Çeşitli partilerin ve unplugged caz konserlerinin de yapılacağı plajda ister aileniz isterseniz de arkadaşlarınızla gidip gönül rahatlığıyla denize girebilirsiniz.

buyuk ada yada beach club 2015 yaz plajlar

Yada Beach Club, sadece plajının güzellğiyle değil, yeme-içme meraklılarının da keyifli vakit geçireceği bir buluşma noktası olacak. Yada Beach Club’da çoğunlukla organik malzemelerin kullanıldığı lezzetli yemekler hazırlayan restoranlar bulunuyor. Meze de Bistro, şeflerinin hazırladığı suşilerle meze konseptini yeniden yorumluyor. Mest Restarurant lahmacun, pide ve hamburger gibi atıştırmalıkların yanı sıra zengin menü seçenekleri sunuyor. Denize karşı içkinizi yudumlayabileceğiniz Sunset Bar’da günbatımını izlemekse başlı başına bir keyif. Yada Beach Club lezzetli kahveleri ve ev yapımı dondurmalarıyla da yazın tadı bir başka yaşanacak.

Yada Beach Club’a Büyükada’dan faytonla ya da Yada Beach Club’ın günün belli saatlerinde hareket eden özel tekneleriyle ulaşabilirsiniz. Özel tekneyle ulaşım bedeli 100 TL.

Yada Beach Club giriş ücreti
Hafta içi: 60 TL. (Şezlong ve havlu dahil)
Hafta sonu: 90 TL. (Şezlong ve havlu dahil)
Telefon: (0532) 173 37 52

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort