Yukarı

Private Reason kahvenin yeni adresi

Dünyanın dört bir yanından gelen nitelikli kahveleri, gurme mutfağından çıkardıkları birbirinden lezzetli ve sağlıklı ürünleri ile gündeme oturan Bebek’teki bu mekan, sıcak dekorasyonu ve yarattığı samimi ev ortamıyla beğenimizi kazanıyor. 

Tazeliğe önem veren ve kendi mutfaklarından günlük olarak çıkardıkları tatlıların sunulduğu teşhir dolabı taze meyve, sebzelerin sunumları ile birleşince ortaya iştah açan  keyifli bir mekan bir yer çıkmış.

PRIVATE REASON Artisan Coffee & Kitchen

Mekan, Mahallenin Gurme Kahvecisi olarak kapılarını açmış olsa da, alışılmış Third Wave Coffee Shop’lardan çok farklı bir konsepte sahip olma özelliği taşıyor. Açık mutfaklarında günün her saatinde, hiçbir katkı malzemesi kullanılmadan çıkartılan sağlıklı ve hafif yiyeceklerin de ön planda olduğu bu menülerinde; tost’lar, panini’ler, makarnalar ve haftanın her günü sunulan yöresel yemeklerden oluşan leziz tatlar yer alıyor. 

Private Reason Kahve Dükkanı

Private Reason, Açıkhava Reklam Sektörünün önde gelen firmalarından REKLAM2010’un da kurucusu olan Vardar Topçu’nun açtığı ve hobilerinin hayat bulduğu bu mekan üstüne düşülerek ve titizlikle kurulmuş lezzet duraklarından.

Adres: Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. Bağarası Sk. No:2/A Bebek, İstanbul
Telefon: (0212) 287 74 75

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort