Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Sonbahar-Kış 2016-2017 Sokak Trendleri

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Sonbahar-Kış 2016-2017 Sokak Trendleri

Sokaklar bize daima en moda ve en trendlerin haberini çok önceden verir. Öyle ki defileler düzenlenir düzenlenmez sokakta esintilerini görmek mümkün. Kaya ve grunge tarzı yeni soğuk sezonu hakimi olacak.

  • Rock tarzı diz botları ve çorap çizme üzerinde deri pantolon,  deri ceket görünüşü ile kendini gösteriyor. Bu aksesuarlar, spor ceketlerin yanı sıra pilili etek eşleştirilmiş. Harekete fantezi koymak sezon için önemli!
  • Çalışan bayanlar klasik minimalist tarzı tercih ederken, romantik kişiler, pelerin seçebilirler. Şehir ve alışveriş etrafında sürmek için tutku rafine edilmiş fakat aynı zamanda pratik ve konforlu tasarımlardır.
  • Yün, kürk, kalın kumaş, kaşmir ve gabardin yanı sıra orijinal ve şık kat oluşturulan dış kıyafetlerin yanı sıra  deri ve yağmurluk kumaşları var.  Eğer kat ve monokrom görünümü sevmiyorum, bu sıkıcı derseniz,  o zaman mutlaka kış kıyafetlerini çeşitlendirmek için damalı ve renkli tasarımlar öneriyoruz.

 

  • Bugünden itibaren, kabarık tül etekler, transparan dantel etekler kalın yün balıkçı kazaklar, şifon sundresses, narin Mary Jane ayakkabı ile kalın örme şapka ve son olarak da siyah kot deri ceketlerle harika kombinler.
  • Kürk sokak modasında az tercih edilse de bu yıl önceki sezon gibi kürk detaylar revaçta. Kürk en farklı giyim öğeleri ve aksesuarları arasındadır. Tartışmasız lider kürk mantolar, pelerin, Boas ve şapkalar oldu. Bu yıl daha sık kürk çanta ve aksesuarlar göreceğiz.
  • Eğer sonbahar ruhunu yansıtmak isterseniz geniş bacak pantolonlarınızı çeşitlendirin. Ya da tüyler ve saçaklar ile mavi ceket dekore etmek ister misiniz? Neden olmasın? Eğer retro dönemi yansıtmak istiyorsanız, o zaman en sevdiğiniz pantolon ve koyun derisi ceketi kombinlemeyi deneyin. Böylece dönemin karakteristik özelliğini yansıtabilirsiniz. Bu yıl asimetri, avangart kesim, 3D baskılar mevcut!
  • Büyük boy elbiseler de sokak koleksiyonları arasında.  Bu moda trendi hayal kırıklıkları olmadan serbestçe hareket etmenize olanak sağlar.
  • Yeni 2016-2017 sonbahar-kış sezonunda, jack pot leopar baskı modası var. Buna ek olarak, soyut baskılar, çizgili, ekose ve bitkisel baskılar yüksek talep görecek.
  • Tüm caddelerdeen çok siyah, gri, haki, bej ve pembe renkler hakim olacak ve en yoğun kırmızı ve mavi de ara sıra görülebilir.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved