Yukarı

Hızlı Makyaj İçin 5 Pratik Ürün

Her yere geç mi kalıyorsunuz? Sabahları ayna karşısında gereğinden fazla mı zaman harcıyorsunuz? Geç kalmalarınız arkadaşlarınız tarafından alay konusu mu oluyor? Öyleyse size bir önerilerimiz var. Eğer kısa bir sürede makyajınızı yapıp hazırlanmak istiyorsanız bu tavsiyelerimize kulak verin!

Öncelikle zamanın kısıtlı olduğu zamanlarda hangi ürünleri kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Daha sonra da kullanım sırasını öğrenerek uygulamaya koyulmalısınız. Bu ikisi size zaman kazandırır.

 

1. Kapatıcı

Kapatıcı vazgeçilmezimiz. Ama son zamanlarda cildinizin bakımı için de BB veya CC krem kullanmanız gündüz makyajınız için yeterli olacaktır. Böylece fondöten kadar zaman harcamış olmazsınız. Kapatıcılar ve BB, CC kremler size zaman kazandırır.

2. Stick aydınlatıcı

Aydınlatıcılar her zaman cildi taze, parlak ve bakımlı gösterir. Bu nedenle cildinizin son rotüşlerini yapmak için kullanmalısınız.

3. Göz kalemi

Bu uygulamanın size sert bir ifade katabileceğini düşünebilirsiniz. Fakat sabahları da dumanlı gözlere sahip olabilirsiniz. Yani göz kalemini alt ve üst kirpik diplerine uygulayın ve fırça yardımı ile dağıtın.

4. Maskara

Maskara için her makyajın tamamlayıcısı diyebiliriz. Bu nedenle maskara size ve karşı tarafa tam ve eksiksiz makyaj hissi verir.

5. Lip gloss

Mat rujlar ve dudak kalemi her ne kadar mükemmel görünse de sabahları kullanacağınız bir parlatıcı sizi daha enerjik gösterecektir. Ayrıca diğer rujlara göre uygulaması dikkat gerektirmediği için size vakit kazandırır.

 

11

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved