Yukarı

Sokak Modasının En Gözde Aksesuarı : Choker Kolye

90′ lı yılların tasma kolyeleri son günlerin en moda aksesuarı oldu.

Bu yazın en gözde aksesuarı olan choker kolyeler yani tasma kolyeler kış için de aynı popülerliğini koruyacak mı bilinmez ama yıllar geçtikçe moda eskilere dönüş yapıyor.  Bu şık aksesuarlar seçimini sadelikten yana kullanan bayanların tarzını hareketlendirmek için kullanılıyor.

 

choker_tasma_kolye_3

Gündelik hayatta bu kolyeler ile tüm dikkatleri bir anda üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle siyah bant şeklinde kadife yada nubuktan tasarlanmış olanları sade ve zarif görünüyor.

 

choker_tasma_kolye_4

 

Gece kıyafetleri ile de kullanabileceğiniz bu aksesuarların taşlı ve ışıltılı olanlarını bulmanız mümkün. V yaka veya straplez kıyafetlerle rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

choker_tasma_kolye_1

Peki kat kat takıştırmaya ne dersiniz? E sonuçta kıyafetlerde de moda olan bu akım aksesuarlarda neden moda olmasın! Sade bir choker kolye ile kat kat olan zincir kolyeleri bir arada kullanarak da kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

choker_tasma_kolye_19

Kendi tarzınızı yaratmanız da mümkün. Mesela boynunuzdan bağladığınız nubuk yada deri bir iple tabiki. Fikir bizden uygulama sizden. Haydi modanın nabzını tutmaya…

choker_tasma_kolye_18

Sportif şıklığınıza ışıltı katmak isteyenlerdenseniz, altın tasma kolyeler size göre olabilir. İşte çabasız şıklığı elde etmeniz için küçük bir ipucu.

 

NASIL KOMBİNLENİR?

Özellikle açık omuzların ve düşük yakaların da bu aralar trend olması ile birlikte choker kolyeler kendini ön plana çıkaracak bir alan buldu. Açık omuzlu bluzlar, straplez parçalar ve özellikle de derin V yaka oluşturan ceket ile kullanıldığında etkiyi ikiye katladığını görüyoruz.

SAÇ ÖNERİLERİ

Choker kolyeler boynu çok daha dik gösterdiğinden haliyle sizi de daha güçlü ve kadınsı gösterecek. Salık bırakılmış kısa bir saçla da ya da sıkı bir ense topuzuyla da çok daha net bir duruş sergilemenizi sağlıyor.

Yaz kış rahatlıkla kullanabileceğiniz bu choker kolyeler bu sezon da trend olmaya devam edecek.

 

 

 

zeynep


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort