Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
2016/2017 Versace Kış Modası
Yukarı

2016/2017 Versace Kış Modası

Gianni Versace tarafından İtalya Milano’da 1978 yılında kurulan lüks butik mağazasıdır. Bugün itibariyle dünyada mağazalar zinciri olan ve parfümden saate kadar hemen her türlü lüks aksesuar dizayn ve üretimine girmiştir. İlk saat üretimi 1994 yılında Gianni Versace ve Frank Muller imzası ile İsviçre’de üretilmiştir.

 

Bu yıl ise Versace Milano’da 2016/2017 kış koleksiyonunu tanıttı. Mankenlerinde kullandığı saç bantları bu yılın moda aksesuarı olacağı sinyallerini verirken, deri ve fermuar detaylar da dikkat çekti.Özellikle ayakkabı ve çantalarında kullanmış olduğu zincirler ve fermuarlar tasarımlara cool bir şıklık katmış. Ayakkabılarda sivri uçlar revaşta.

Kış koleksiyonu hiç bu kadar renkli olmamıştı dedirtecek kadar renkli bir yıl bizleri bekliyor. Özellikle huzur mavisi rengini hemen her markada görmek mümkün.

Kürkler ve tüylü kazakların bu yıl çok kullanılacağını daha önce de söylemiştik. Fakat Versace’de kürklü aksesuarları çantalarda sıklıkla görüyoruz.  Dün bahsettiğimiz choker kolyelerin moda olacağı sinyalini veren Versace kendi markasını yansıtan ve oldukça havalı duran bu kolyeleri koleksiyonunda kullanmış.

Bu yıl siz siz olun mutlaka huzur mavisi renginde bir şeyler gardırobunuzda bulundurun.

 

İşte koleksiyonun ayrıntılarından bazı kareler…

 

 

VERSACE KİMDİR?

Gianni, çıraklığa çok küçük yaşta başladı; annesine değerli taşlar bulmada ve çeşitli işlerde yardım ediyordu. Bir süre sonra kendi tasarladığı kıyafetleri annesinin dükkanında satmaya başladı. Mimarlık eğitimi gördü ve 25 yaşında moda tasarımcılığı alanında çalışmak üzere Milano’ya taşındı.

1970’li yılların ortalarında yeteneği, Genny ve Callaghan gibi ünlü firmaların yetenek avcılarının dikkatini çekti. Complice firması, süet ve deri koleksiyonları tasarlamak üzere Versace’yi işe aldı. Burada gösterdiği başarının ardından kendine güven kazanan modacı, kadınlar için tasarladığı ilk koleksiyonunu sundu. Aynı yılın Eylül ayında ise ilk erkek koleksiyonu piyasaya sürüldü.
Versace, kendini bir tasarımcıdan çok bir terzi olarak tanımlıyordu. Tasarımlarında seksi çizgileri ön plana çıkarmayı seviyordu. Modacı, mini etekleri geri getiren, taytları tekrar ön plana çıkaran ve büstiyerleri gece kıyafetlerine sokan isim oldu.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort