to top

Prenses Gelinlik Modelleri

prenses-gelinlik-modelleri-2 prenses-gelinlik-modelleri-35 prenses-yaka-gelinlik-modelleri 2015_prenses_gelinlik_modelleri-16

Prenses gelinlik modelleri gerek tasarımı, gerekse modeli ile en çok tercih edilen gelinlik modelidir. Prenses gelinlik modelleri arasından yapılan doğru bir tercih, gelinin çok daha güzel ve alımlı olmasına yetecektir. Düğün boyunca tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlayacak prenses gelinlik modelleri, geline bambaşka bir hava katar.

Prenses gelinlik modelleri askısız üst bölümü, geniş etekli alt bölümü ve beli saran tasarımıyla gelinlerin adeta beyaz atlı prensine kavuşmayı bekleyen prenses gibi görünmesini sağlamaktadır. Prenses gelinlik modellerinde genelde beyaz renk tercih edilmektedir. Son dönem modasının etkisiyle değişik gelinlik renkleri öne çıktıysa da geleneksel olarak beyaz renk gelinliklerde kullanılmaktadır. Beyaz renk saflığı, temizliği, namusu, güzelliği temsil ettiği için gelinlik rengi olarak en uygun renktir. Ayrıca gelinliklerde beyaz renk kullanılması, gelinliğin tasarımının, modelinin ve gelinlikteki ince işçiliğin daha net görülebilmesini sağlamaktadır. Gelinlik modellerinde üst kısım çok önemli olduğu için prenses gelinlik modellerinde bustiyer tarzı üst kesim modeli tercih edilmiştir. Bu model göze çok hoş görünse de oluşabilecek ani hareketlerde gelini utandırabilir. Prenses gelinlik modellerinden tercih yapacak kişilerin öncelikle kendilerine ve vücutlarına güvenmeleri gerekir. Bazı kesimlerce çok açık olarak addedilen prenses gelinlik modelleri, çoğu genç kızın rüyalarını süslemektedir. Prenses gelinlik modellerinin alt kısmı adeta bir yelpazeyi andırmaktadır. Önden ve arkadan bir bütün olarak ele alındığında gelinin denizkızı görünümüne kavuşmayı sağlayan prenses modelindeki çekicilik her zaman üst seviyelerdedir.

Prenses gelinlik modelleri, bir genç kızın en büyük rüyası olan gelinlik giyme isteğini tam olarak karşılamaktadır. Bu gelinlik modelinin içinde hiçbir genç kız kötü ve çirkin görünemez. Beyazın saflığı, modelin albenisi, tasarımın cazibesi ile prenses gelinlik modelleri tam size göredir.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.