to top

Mevsim Kararsızlığı!

Havanın soğuması ve her an ne olacağının belirsizliğiyle yüzünden evden kabansız çıkamaz olduk. Havanın ne soğuk ne ılık olduğu şu dönemde, kaban seçiminde daha dikkatli davranmak gerekiyor. Hem şıklığı elden kaybetmemek, hem de çok sıcaklamamak adına işte kombin ve önerilerimizle kaban modelleri…

Jeanle Uyum İçerisinde Olmak

Yağmurlu bir sabaha başlangıç yapılsa bile, günün öyle devam edeceğini nereden biliyorsunuz? Havanın kararsızlığı sizi etkilemesin. Bu yüzden, eğer gün içinden sıcaktan patlamak istemiyorsak kazakları geri plana atmalıyız. Skinny bir jeanle beyaz gömlek kombini hayatınızı kurtarma eğilimi taşıyacaktır. Bu kombinin bir diğer fayda sağlayan yönü ise her türlü renk ve model kabanla uyum içinde olmasıdır. Aksesuar kısmında ise abartmamakta fayda var.

Pastel Tonlarla Uyum

Sonbaharın yükselen trendlerinden biri olan pastel renkler, kolay kombinlenmesiyle de oldukça rahatlık sağlayacaktır. Beyaz, krem, bej, siyah veya gri ile kombin yapacağınız pastel pembe, mavi, yeşil bu soğuk günlere oldukça renk katacak. Size bir tavsiyemiz var; yazı geçtik diye beyaz kombinler yapmaktan çekinmeyin ve pastel renkli paltonuzu üzerinize atmayı unutmayın.

Aksesuarla Kabanın Uyumu

İster şalınızla, ister şemsiyenizle kombinleyeceğiniz kabanlarınız size artı bir şıklık katacaktır. Renk seçiminde aşırıya kaçmamak önemli. Seçeceğiniz belden bağlamalı kaban modelleri size uyum sağlayacaktır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.