to top

Kolları açık dantelli model gelinlikler

Kolları açık dantelli modeller de ise hem kollarınızı hem de dantelli olan kısmı ön plana çıkararak estetik ve şıklığı yakalayabilirsiniz.
Daha gösterişli dantelli modelleri tercih ederseniz ise tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasından rahatsız olmamanız ve vücudunuza güvenmeniz gerekir. Eğer vücudunuzu çok iyi tanıyor ve güveniyorsanız bu modellerden birini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.
Sade gösterişten uzak doğal dantelli modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede sadelikle beraber şıklığı da yakalayabilir ve doğallıktan uzaklaşmayarak çok güzel bir gelin olabilirsiniz.
Sizde hayallerinizdeki gibi düğün töreninin en güzel kadını olmak istiyorsanız bu özel gününüzde eşsiz bir şıklığa kavuşmak istiyorsanız 2015 dantelli gelinlik modelleri arasından size ve karakterinize uygun bir modeli seçebilirsiniz.
Dantelli gelinlik modelleri nelerdir?
Dantelli modellerde istediğiniz detayları istediğiniz yere uygulatabilirsiniz. İsterseniz ilk olarak kolu dantelli modelleri tanıtayım sizlere. Kolu dantelli modeller kol ölçülerine güvenen gelin adayları tarafından tercih edilmektedir. Eğer kollarınızdan memnun değilseniz bu modellerden birini seçmeniz sizi üzebilir.
2015 Dantelli Gelinlik Modelleri
Gelinlikler her yıl değişen istekler doğrultusunda yeni tarz ve modellerle gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Modacılar tarafından hazırlanan onlarca çeşit gelinlik arasından sizlere 2015 dantelli gelinlik modelleri hakkında konuşmak isterim.
Bu model gelinlikler her geçen gün daha fazla gelin adayı tarafından tercih edilmeye başlamıştır. 2015 yılının sonlarına geldiğimiz şu günlerde onlarca çeşit dantelli gelinlik modeli piyasaya çıkmıştır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.