Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
İlk Buluşmanızda Saçlarınız Nasıl Olmalı?

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

İlk Buluşmanızda Saçlarınız Nasıl Olmalı?

Günlerdir heyecanla beklediğiniz buluşma gününüz yaklaştı. Peki, o gün nasıl giyineceksiniz ve en önemlisi saçlarınız nasıl olmalı? Cool Kadın Dergisi olarak sizlere bu konuda öneriler sunuyoruz.

Fönlü Saçlar

uzun-sac-duz-fon-modelleri

Kurtarıcı olan fönlü saçlar akla ilk gelen seçenekler arasındadır. Fön çekilmiş saçlar hem romantik bir görünüm hem de masum bir duruş katar.
Yapımı kolay ve basit olan fönlü saçlar gün boyunca dayanıklılığını yitirmez.
Düz, ipeksi ve uzun saçlar ister gece ister gündüz her kıyafetle uyumluluk gösterir.
Sevgilinizle buluşacağınızda daha sade ve alımlı görünmek istiyorsanız fönlü saçları tercih edebilirsiniz.

Yana Ayrılan Kaküller

yandan perçem

Yandan ayrılan kahküller farklı bir stil yakalamak isteyenler için idealdir.

Yapılışı: Özenli bir şekilde kahküllerin sabitlenmesi gereken bu saç modelinde biraz fazla spreye yönelmeniz gerekir. Kahküllere şekil vermek için saçlarınızı hafif nemlendirin ve fırça ile yana doğru tarayın. Kahkülleri toka ile sabitleyip bu şekilde saçlarınızı kurutun. Ardından saçlarınıza sprey sıkarak sabitleyin.
yana ayrılan kahküller
Yana ayrılan kahkül saç modeli

Dalgalı Saçlar

2014-dalgali-sac-modelleri0-515x600

Yapılışı: Büyük bigudiler ile saçlarınızı sarın ve birkaç saat bekletin. Daha sonra bigudileri tek tek açın ve açarken parmaklarınızla dalgalara şekil verin. Saçlarınızın resimdeki ünlünün saç şekli gibi durmasını istiyorsanız her bigudi’i farklı bir yöne şekil vererek sabitleyin.
Buluşma öncesi yapılabilecek dalgalı saç şekli
Buluşma öncesi yapılabilecek dalgalı saç şekli

Uçları Dalgalı Saçlar

0db609f7a39f2f298528aefc7c60740b

Ucunda hafif dalga olan saçlar her zaman seksiliği ve masumiyeti bir arada barındırır.

Yapılışı: Saçlarınızı yıkadıktan sonra hafif ısıda kurutun. Kuruyan saçların sadece uç kısımlarına kalın bigudiler ile sarın. Birkaç saat bekletin ve saçlarınızı öne atarak ters şekilde bigudileri açın. Ellerinizle şekil verip hafif parlaklık veren sprey uygulayın.

Tek Omuza Atılan Saç Modeli

top-10-parti-saci-6

Yapılışı: Saçlarınızı yüz yapınıza göre sağa veya sola keskin bir şekilde ayırın. Ayırdığınız alandan bütün saçları tek omuza toplayarak flörtöz bir görünüm oluşturursunuz. Bu saç modelinin dağılma şansı oldukça yüksek olduğundan saçlarınızı sabitleştirici bir spreyle sabitleyip gece boyu rahatlığın tadını çıkarın.

Hem zarif hem de seksi bu saç modelini her türlü kıyafetle kombinleme şansınız var.

Yarım Toplanan Saç Modeli

yarim-toplu-saclarda-topuz-modasi

Saçlarınızı yarım toplayarak tepeleri de hafif kabarttınız mı harika bir görünüm elde etmiş olursunuz. Bridget Bardot modeli olarak da bilinen bu saç şekli en seksi saç modeli olarak adlandırılıyor.

Yapılışı: Saçlara kalın bigudiler sarın ve dalgalandırın. Daha sonra önde bulunan saçlara krepe atarak spreyle sabitleyin ve yarım olarak saçları toplayın ya da tel toka ile sabitleyin.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved