Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Cool Kadınların 10 Sırrı!

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Cool Kadınların 10 Sırrı!

Cool kadınların nasıl böyle olduğunu merak ediyorsanız, sitemizin isminden de anlayacağınız üzere doğru yerdesiniz. Sadece kemik gözlükler ya da oversized paltolar yetmez cool kadın olabilmek için. Onlar gibi hissetmek de lazım. Yani biraz özgüvene bağlı baş eğmemezlik diyebiliriz cool kadınlara..

Peki nasıl cool bir kadın olunur? İşte cevabı…

 

nyc-columbus-circle-shop-mall-notjessfashion-top-nyc-fashion-blogger-006

10 – Çok fazla kitap okurlar
Sadece gösteriş olsun diye toplu taşıma araçlarında ellerinde tutanlardan ya da kahve eşliğinde fotoğrafını çekmek için yanlarında kitap taşıyanlardan bahsetmiyoruz tabi ki. Cool bir kadın olmak istiyorsanız daha fazla şey okumaya ihtiyacınız var. Üstelik bunu seve seve yapmalısınız. Böylece kolaylıkla her konu hakkında herkesle sohbet edebilirsiniz.
9 – Kendi fikirleriyle konuşurlar
Kendi görüşleri vardır ve bunları paylaşmaktan korkmazlar. İnandıkları tartışmalara girebilirler ve kendi görüşlerini benimsetmek için aceleci davranmazlar. Bu nedenle eğer onlarla tartışmak istiyorsanız kendi savunduğunuz konu hakkında bilgi sahibi ve emin olmalısınız.

7012504-woman-hairstyle
8 – Şikayet etmezler
Tabii ki onların da hoşlarına gitmeyen pek çok şey var. Ancak onlar bu konular hakkında dert yanmak yerine, doğru gözlem yapmayı seçerler ve soruna çözüm odaklı bakarlar.

 

7 – Yeni şeylere açıktırlar
Arkadaşlarının, restoran ya da film seçimlerinden endişe duymazlar. Çünkü etrafında kendi gibi insanlar vardır.
6 – Kendilerinin farkında olurlar
Cool kadınlar güçlerinin farkındadırlar ve bunlarla oynayabilirler, tıpkı zayıflıklarının farkında oldukları gibi… Ama bu zayıflıklarının etkisini en aza indirmek için çaba gösterirler ve zayıf yönlerini etrafındakilere hissettirmezler.

maxresdefault
5 – “Cool olmak” umurlarında değildir
Yani cool olmak için aslında özel bir çaba harcamazlar. Çünkü zaten öyledirler. Diğerlerinin sizin coolluğunuzu doğrulamasına da ihtiyacınız yok, başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerini umursamamaya ve kendiniz olmaya başladığınızda zaten çoğu kişiden daha cool olacaksınız.
4 – Diğerlerinden farklı hobilere sahipler
Trendler herkes için değildir. Onlar trend olan şeylerden ziyade kendilerini mutlu eden şeylerle ilgilenmekten hoşlanırlar. Sebze yetiştirebilir, hatta o herkesin çılgınlarca eğleneceği partiye gelmek yerine evde film izlemeyi tercih edebilirler.

hanes-woman-cool-comfort_panties-top-nyc-fashion-blogger-005

3 – Etraflarındaki insanları kendileri oluştururlar
Kendilerini pazarlamak konusunda iyi değillerdir. Başkalarının mutluluklarıyla iyi hissedebilirler, ilgi odağı olmak konusunda sıkıntı duymaksızın arkadaşlarının başarılarını kutlayabilirler.

2 – Stresle başa çıkmak konusunda iyilerdir
Gergin durumlarda, bazı insanlar streslerini korkutucu bir şekilde dışavurabilirler. Cool kadınlar içinse stres alt edilmesi gereken bir düşmandır ve kendilerini rahat hissetmeleri için ne gerekirse onu yaparlar.

1 – Fırsat kaçırma korkuları yoktur
Onlar kaçırdıkları fırsatlar hakkında endişe duymazlar, çünkü her şeyden önce kendilerine güvenirler. Daha iyi bir iş fırsatı, daha iyi bir erkek arkadaş ya da sadece daha iyi bir arkadaş bulacakları konusunda inançları tamdır ve bu durum tecrübeyle sabittir.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved