Yukarı

Gülümseme yolu ile cilve nasıl yapılır?

Uzmanların “yaramaz kadın gülüşü” ya da “hınzır gülümseme” dedikleri bu olsa gerek. Bu gülüşte tahrik edici bir hava vardır.
İnsanların güzel bir espri karşısında ya da mutlu bir anlarında gülümsemeleri ile cilve yapmak amacıyla gülümsemeleri birbirinden çok farklıdır ve kolaylıkla ayırt edilebilir.
Cilve yapmak amacıyla gerçekleşen gülümsemeden çıkarılan anlam “Ben senin benim hakkımda ne düşündüğünü biliyorum. Ben de seninle oyunlar oynamaktan zevk alıyorum. İkimiz de ne istediğimizi biliyoruz, değil mi?”demektir.
Kadının cilve yapmak amacı ile gülümsemesinde esasen “erkeği onaylama” anlamı da vardır. Bu amaçla gülümseyen kadın, şu anki gülümsemesinin aslında gelecekte yaşananların tahmini olduğunu göstermektedir. Yani erkeğe “Ben neler yaşayacağımızı şimdiden görebiliyorum. Kendini bana bırak ve olacaklarının tadını çıkar!” denilmektedir. Bazı erkekler bu mesajı alıp “zevkli bir yolculuğa çıkarken” bazıları “körlükte ısrar” ederler yani hiçbir eyleme kalkışmazlar.

Gülüşünüze bu anlamları katmak istiyorsanız muzip muzip gülüp, gözlerinizi hedeflediğiniz kişiden ayırmayın. Onun yaptığı espirilere ise ara ara kahkahalarla gülmeyi ihmal etmeyin…

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort