Yukarı

CEPTETEB’den Şahane Yemek Sepeti Kampanyası

TEB’in güvencesiyle internet tabanlı banka olarak hizmet veren CEPTETEB, sunduğu pek çok cazip avantajla ve yaptığı kampanyalarla müşterilerine avantaj sağlıyor. CEPTETEB kampanyalarıyla müşteriler, Yemeksepeti’nden indirimli olarak sipariş verebilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yemeksepeti kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri içerisinde CEPTETB kredi kartınızı kullanarak Yemeksepeti.com’dan sipariş vermiş olduğunuzda siparişinizin %20’si 5 gün içerisinde kredi kartınıza geri iade edilecektir. Bu kampanya ile ay içerisinde 30 TL’ye kadar ve kampanya boyunca da 150 TL’ye kadar indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya bireysel tüm CEPTETEB kredi kartları için geçerlidir. TEB kredi kartları ve ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sanal kartlar ve ek kartlar ile verilen siparişlerde de geçerli olacaktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için siparişin www.yemeksepeti.com internet sitesinden ya da Yemeksepeti mobil uygulamasından verilmesi gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden sipariş verirken, ödeme adımında ödeme türü olarak “3D Secure ile Öde” seçeneğini seçmiş olduğunuz ve ödemeyi CEPTETEB kredi kartı ile yapmış olduğunuz zaman kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mart 2016 tarihinde başlayan bu kampanya 28 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyadan faydalanabilir. Bu tarihler dışında yapılan siparişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya ile her kişi bir ay içerisinde en fazla 30 TL indirim hakkı kazanırken, toplamda kampanya boyunca en fazla 150 TL indirim hakkı kazanabilecektir. İndirim tutarı bu rakamlara ulaştığında kampanya sizin için duracaktır.

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort